Jump to content

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Bungou Stray Dogs Anime Türü : Aksiyon, Komedi, Gizem, Seinen, Doğaüstü Güçler, Süper Güçler Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme :

6. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

İşte bu sezon takip edeceğim 3 serinin en önemlisi. İlk sırada olanı. Bu sezonun (bana göre) en kıymetlisi  Ben bu serinin bu sezon en sevilen serileri arasında olacağını düşünüyorum. Yani ben şi

Posted Images

Bir oturuşta kaldığım yerden 11.bölüme kadar izleyince ne yazsam bilemedim ama herkes sevgi istiyor ya, gücü gücü yetene kızıyo, bizimkide az özgüven kazandı uçuyor kaçıyor artık kocaman oldu :D vallahi emeği geçen herkesin ellerine sağlık, bu yaz ihtiyacım olan serilerden biriydi :admire2-onion-head-emoticon: Finali dört gözle bekliyorum :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Laetitia yazdı:

Bir oturuşta kaldığım yerden 11.bölüme kadar izleyince ne yazsam bilemedim ama herkes sevgi istiyor ya, gücü gücü yetene kızıyo, bizimkide az özgüven kazandı uçuyor kaçıyor artık kocaman oldu :D vallahi emeği geçen herkesin ellerine sağlık, bu yaz ihtiyacım olan serilerden biriydi :admire2-onion-head-emoticon: Finali dört gözle bekliyorum :cheer1-onion-head-emoticon:

Son bölüm çok ilginçleşti işler... Sonbahara iyi bir giriş oldu. Finali yaptı yapmasına da sonbaharı beklemek var şimdi de :cry-cute-cat-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Laetitia yazdı:

Oturun ikinci sezonu izleyin mesajıyla bırakmasınlar ya bizi, meraktan çatlarım ben :D

Kız düşün... Dün gece çeviri bitti ben ööle kaldım.. Haftaya yok ki dedi içimden bi ses ve ööle kalmaya devam ettim..  Şu yeni gelen Mori Ogai'yi çok merak ediyorum..... Saf Kötü!!.. O.o Beraber çatlayalım :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, jans09 yazdı:

Kız düşün... Dün gece çeviri bitti ben ööle kaldım.. Haftaya yok ki dedi içimden bi ses ve ööle kalmaya devam ettim..  Şu yeni gelen Mori Ogai'yi çok merak ediyorum..... Saf Kötü!!.. O.o Beraber çatlayalım :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Evlat acısı gibi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:O kimdi ki şu zengin olan adam mıydı? Ana karakterler dışında isim ezberlemede sıkıntılarım varda :D

Birlikte beklicez o zaman yapacak bir şey yok :boring-crazy-rabbit-emoticon::cry-milk-bottle-2-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Laetitia yazdı:

Evlat acısı gibi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:O kimdi ki şu zengin olan adam mıydı? Ana karakterler dışında isim ezberlemede sıkıntılarım varda :D

Birlikte beklicez o zaman yapacak bir şey yok :boring-crazy-rabbit-emoticon::cry-milk-bottle-2-emoticon:

Yok yok bu psikopat yeni türedi.... Liman Mafyasını lideri... Zengin olan da geldi.. Şenlik gibi maşallah hepsi içinde bu bölüm :P

Ne yapalım önümüzdeki yaz animelerine bakacaz :P Çeviri beklemez... heh heh :laugh-cute-cat-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.