Jump to content

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Sinsine

Önerilen İletiler

Çok keyifli bir bölümdü. Kertenkele ekibi nasıl fos çıktı öyle ben şok :bigsmile-skype-smiley: 

Hele adını tam hatırlayamadım tatlış çocuğun elemanları pencereden bir, iki, hoşçakal gibi şeyler söyleyerek atışı çok güzeldi :bigsmile-skype-smiley:

Emeğinize sağlık canlar yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Bungou Stray Dogs Anime Türü : Aksiyon, Komedi, Gizem, Seinen, Doğaüstü Güçler, Süper Güçler Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme :

6. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

İşte bu sezon takip edeceğim 3 serinin en önemlisi. İlk sırada olanı. Bu sezonun (bana göre) en kıymetlisi  Ben bu serinin bu sezon en sevilen serileri arasında olacağını düşünüyorum. Yani ben şi

Posted Images

Öncelikle ending çok güzeldi demeden geçemeyeceğim.

o ağa takılanı görünce hiç şaşırmadım hatta kim odluğunu direk tahmin etmiştim. :D Bu bölüm çok güzeldi. Ayrıca yetenek de oldukça güzelmiş daha da güzel olanı bunun bir yetenek olmaması. Rampo-san bu kadar zeki iken ofisin yerini bulamaması d çok tatlı bir hava katmış kendisine :D

Emeğinize sağlık canlar. 6. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu endingi ben de deli gibi dinliyorum hatta full versiyonu bile buldum :D 

Ve Rampo-sama on numara olmuş. Karakter olarak bittim. ve ben de o nehirden çıkan adama hiç şaşırmadım. Şapşik herif... Kadına bu kadar güzel bir bayan benimle çifte intihar etmeliydi dedi ya öldüm orda... Tabi sonuçta sevgilisi ile mesleği arasında kalan basiretsiz bir adam izledik.. O kadar komedinin içinde baya dramatik bir hikayeydi bence. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, jans09 yazdı:

Bu endingi ben de deli gibi dinliyorum hatta full versiyonu bile buldum :D 

Ve Rampo-sama on numara olmuş. Karakter olarak bittim. ve ben de o nehirden çıkan adama hiç şaşırmadım. Şapşik herif... Kadına bu kadar güzel bir bayan benimle çifte intihar etmeliydi dedi ya öldüm orda... Tabi sonuçta sevgilisi ile mesleği arasında kalan basiretsiz bir adam izledik.. O kadar komedinin içinde baya dramatik bir hikayeydi bence. 

Kıskandım. Klibine kadar buldum. Seslendiren de çok tatlıymış hani ahahahahaha 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Açıkçası 7. bölümün sonu beni çok şaşırtmadı. 6. bölümde çakmıştım durumu.  Ve Dazai'ye katılıyorum bu olabilecek tek sonuçtu. Aslında sonu biraz alan memnun satan memnun gibiydi. Lakin buradaki şu konuşmayı sevdim.

- "Sen buna adalet mi diyorsun?

+ "Adalet bir silahtır."

+ "Kötülük için kullanılabilir ama birini korumak ya da kurtarmak için kullanılamaz."

+ "Sasaki-san'ı öldüren şey, Gökmavisi Kralın adaleti ve sendin."

+ "Kunikida-kun, ideallerini takip ettiğin sürece Gökmavisi Kralın yaktığı ateş bir gün senin içinde de kök salacak ve etrafındaki her şeyi yok edecek."

- "Öyle de olsa geçmişi aşana kadar devam edeceğim."

- "İdeallerimi yanlış yorumlama!"

8. bölümde benim hatun yer alacak off sabırsızlanıyorum. Emeğinize sağlık canlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.