Jump to content

Anime oluşturmak isteseydiniz Adı ne olurdu ?

onehyer

Önerilen İletiler

Ben çıkarcam zaten *-* ... Ama amatörce olmasın die okul vs bitsin japonya ya gidiyim bi mangakanın yanın da asistan filan olayım die bekliom T-T Cry

Benim anlamsız olan Esora şeysi olcak büyük ihtimal ~.~ bi de Esora'nın dünyası yaparım heralde .s dünyalar arası geçiş yapılan bi dönemde olcağı için T-T 6-7 sezon u olcak -.- 

Hep Akatsuki No Yona ya özenip Esora No Sekai die şey ettim ama o no ne anlama gelio bilmiom -.- ... Ama başlıkta esora geçicek -.-

Zaten sezon isimleri olcağından Cry T-T 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dark Age adını koyardım.

Konusu da zaman makinesini bulan ve insanların  hatta  yaşamın bile olmadığı çağı merak eden bir grup bilim insanının hikayesi olurdu.Ama bir kaza sonucu dünya tam 4 milyar yıl geriye gider.Bir zamanlar güneş sisteminde uzaylıların yaşadığını görürler.Hem hayatta kalma savaşı verirken hem de bu uzayların neden kendi zamanlarında izlerini bile bulunamayacak şekilde kaybolduğunu araştırırlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra...

Endless Problems. Bitmeyen Sorunlar (sonsuz problemler) gibi.

Ajan olan bir ana kahraman olurdu. Tüm dünyayı dolaşıp, çeşitli sorunları çözmeye çalışırdı. Kahramanın macerasında yaşadığı (gördüğü) durumları izleyiciye en iyi en gerçekçi şekilde yansıtacak şekilde sunardım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

japonca da no ekini izgilizcedeki of ekine benzetebilirsin. Örneğin Ken No Tsuke dediğin zaman Kılıç''ın'' pençeşi anlamına gelir. Esora No Sekai ise Dünya''nın'' Esora'sı oluyor anlayacagın. Akatsuki no Yona'nın manası da Yona'nın şafağı anlamına geliyor sanırım. Animeyi izlemedim ama Akatsuki '' kızıl gök, şafak'' anlamlarına geliyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.