Jump to content

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Gintama nın içinde olsaydım: Tam olarak ne olurdu bilemem ama gruba ayak uyduramayabilirdim :D Emin olduğum tek şey Otae ile saç başa girişirdik dull-skype-smiley.gif?1301953193 Haaa sırf ben sahneye çıkınca bu ost çalsın diye Hasegawa san ile takılabilirdim :D Ama herhalde Otose nin barında çalışan bir garson olurdum... Orası çok huzurlu...

Bleach in içinde olsaydım: Yapacağım ilk iş Inoue ye şan dersleri vermek olurdu.. Belki şu kulağımı tırmalayan sesi düzelirdi dull-skype-smiley.gif?1301953193 Gerçi Bleach te fazla bölümde yer almazdım :D Kenpachi yi takip ederken yanlışlıkla öldürülürdüm :D

Naruto nun içinde olsaydım: Naruto yu evlatlık alırdım ramen yemeye giderdik falan :D Kakashi Sensei ye evlenme teklifi ederdim :D Kage bunshin no jutsu yu kesinlikle öğrenmeye çalışırdım :D ben uyurken kopyam işe giderdi :D

Fairy Tail in içinde olsaydım: Karakterim Fairy Tail loncası üyelerine çok benziyor aslında :D Bir grubum olacağını sanmıyorum ama herkese yardım etmek iyi olurdu :) Gerçi bir büyüde ustalaşmam lazım ama  :ph34r: Fairy Tail in aşçısı olmak isterdim ama :D Böyle büyüm de yemeklerle ilgili bir şey olurdu :D

Shingeki no Kyojin in içinde olsaydım: İnsan değil de dev olmak isterdim.. Kafamı bozanları böcek gibi ezmek  :admire-onion-head-emoticon:

Buraya aklıma geldikçe yazarım... Hangi anime içinde olmak isterdiniz? diye bir konu var ancak tam olarak benim açtığım konuyu karşılamadı  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gintama nın içinde olsaydım: Tam olarak ne olurdu bilemem ama gruba ayak uyduramayabilirdim :D Emin olduğum tek şey Otae ile saç başa girişirdik  Haaa sırf ben sahneye çıkınca bu ost çalsın diy

Gintama'nın içinde olsaydım: Kesinlikle kintamalarım giderdi.    One piece içinde olsaydım: Tayfamı kurar ve luffy'nin ölmesini sağlardım. :D   space dandy içinde olsaydım: Yeni bir tür olurdum.    Ha

Gintama da olsaydım önce gintokiye çıkma teklif ederdim kabul etmezse hijikataya oda etmezse zuraya oda etmezse napalım artık shinpachi :D :D Narutoda olsaydım öncelikle sakuraya ve sasukeye azıma ge

Posted Images

Misafir Leffwn

Gintama'nın içinde olsaydım: Kesinlikle kintamalarım giderdi. 

One piece içinde olsaydım: Tayfamı kurar ve luffy'nin ölmesini sağlardım. :D

space dandy içinde olsaydım: Yeni bir tür olurdum. 

Hajime no ippo içinde olsayım: Takamura reisin öğrencisi olurdum. 

Naruto içide olsaydım: Jiraiya-sensei ile tsunadeyi evlendirir sonra çocukları olarak tekrar doğardım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto'nun içinde olsaydım:Uchiha,Hyuuga gibi kekkai genkai sahibi üstün göz özellikleri olmayan bi insan olsaydım,kesinlikle Orochimaru gibi bi jutsu manyağı olurdum.Uchihaların peşine düşerdim.

Bleach'in içinde olsaydım:Yoruichi karım olsunda nasıl olursam olayım  :wub:

Ao no Exorcist'in içinde olsaydım:Şövalye olan şeytan kovucu olurdum.

Düzenlenme: quincy tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fairy Tail'in içinde olsaydım: büyük ihtimalle ilk girişimde Natsu benimle dövüşürdü. Alışamadığım için kaybederdim ama gücümü kazanınca ilk işim natsuyla dövüşmek olurdu.Gajeel ile kanka olmaya çalışırdım.Bir exceed edinirdim.

Narutonun içinde olsaydım: Aslında şuan hiç narutoya gidilecek gibi değil ortalık karışık malunuz Madara...  Obito ile iyi geçinmeye çalışırdım ne yapacağı belli değil büyük ihtimalle takım olurduk zaten :D Narutonun meşhur henge no jutsusunu öğrenip ramenci amcadan ramenleri bedavaya getirirdim.

Shingeki no Kyojin'in içinde olsaydım: Keşif birliğine katılırdım.Yumruk yiyeceğimi bilsemde Mikasa'ya evlenme teklifi ederdim :)

aklıma gelenler bunlar aklıma gelidkçe yazarım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto'da olsam (ama eski dönemlerde olacak) Danzo'ya suikast düzenlerdim.

Aynı işlem Rainbow'da ki İshihara ve Sasaki için de uygulanabilir.

genelde sevmediğim karakterler aklıma geliyor neyse biraz da iyi şeyler yazalım:

GTO'da Onizuka'nın öğrencisi olurdum.

LOGH'da Yang Wenli ile çay içerdim.

Durarara'da Shizou'yu kızdırmamaya dikkat ederdim.

Miyazaki filmlerine olsan işim gücüm manzara seyretmek olurdu heralde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hellsing de olup doya doya kanımı içsin ...Feda olsun Koçuma :D

Gerçi tadım kötü olur ama olsun :D

Devil May Cry da olup Dantenin peşinde koşardım,birlikde oturup pizza yerdik :D

FMA da Ed ve Al'ın annesi olurdum.Tabi cinsiyet konusu sıkıntı olacak ama olsun savaşmasınlar canlarım :D

Elfen Lied da Nyunun küçük versiyonuna takılacam demek isterdim kol bacak kafa gitme olasılığı fazla :D

Fate StayNight da ise Archer'ın çırağı olurdum.Peşinden maceralara atılırdık resmen B)

Gintamada ise Gintokinin kardeşi olurdum :ph34r: Yada tahta kılıcınada razıyım ( Hani şu Touga gölü yazan gözlüklü nihai saldırı yapmaya çalışan ossan :ph34r: :P )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto'da olsaydım, muhtemelen kötü biri olup Akatsuki'de Deidara ile iyi bir ikili oluştururduk.Sinirlendiğimde gökyüzü'nün değişmesini isterdim, çok havalı olurdu.

Bleach'te olsaydım, Byakuya'nın yanından ayrılmazdım, daima ondan bir şeyler kapmaya çalışırdım.

FMA'da olsaydım, Eduardo Elric'in boyuyla dalga geçmek isterdim, hep içimde kalmıştır.

Vampire Knight'ta olsaydım, aynı Byakuya'da olduğu gibi Kaname'nin de yanından ayrılmazdım.

Ama en çok istediğim, küçüklüğümden beri, Pokemon dünyasında yer alıp antrenör olmaktı.Sırf rozet toplamak için gezilen şehirler için bile değerdi.O uyku tulumları falan...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.