Jump to content

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gintama nın içinde olsaydım: Tam olarak ne olurdu bilemem ama gruba ayak uyduramayabilirdim :D Emin olduğum tek şey Otae ile saç başa girişirdik  Haaa sırf ben sahneye çıkınca bu ost çalsın diy

Gintama'nın içinde olsaydım: Kesinlikle kintamalarım giderdi.    One piece içinde olsaydım: Tayfamı kurar ve luffy'nin ölmesini sağlardım. :D   space dandy içinde olsaydım: Yeni bir tür olurdum.    Ha

Gintama da olsaydım önce gintokiye çıkma teklif ederdim kabul etmezse hijikataya oda etmezse zuraya oda etmezse napalım artık shinpachi :D :D Narutoda olsaydım öncelikle sakuraya ve sasukeye azıma ge

Posted Images

High school dxd de olsaydım:  issei olup rias ile.. neyse 

Narutoda olsaydım: Madara uchiha olup 1 v 127482384712384 atmak isterdim Veya Akatsukiden Deidara yada itachi olurdum.

Shingeki no kyojinde olsaydım: eren olup mikasaya evlenme teklif ederdim o da büyük ihtimalle kabul ederdi dfkjghld

One piecede olsaydım: Beyazsakal olup 2 dk da bir deprem yapardım kjdfghldfjkhg xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shingeki no Kyojin'de olsaydım Mikasa'ya "Şu Eren'i bi' rahat bırak artık!" diye bağırırdım. Ve Keşif Birliği'ne katılıp Levi'a evlenme teklifi ederdim.

Boku no Hero Academia'da olsaydım Katsuki'ye çakardım.

Ansatsu Kyoushitsu'da olsaydım okulun diğer sınıftakilerini ve müdürünü döver ve "Sizin ayrımcılığınızı ?!*\#$%&?!" derdim.

Sword Art Online'da olsaydım herkes görevdeyken "Heathcliff Kayaba Akihiko'nun ta kendisi!!" diye bağırıp Heathcliff'e saldırırdım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.