Jump to content

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Hayal kurmak bedava olunca saçmalamakta promosyon olarak kendiliğinden geliyo :D

Ben anime izlerken değişik fanteziler kuruyorum da aklıma gelmiyor :D 

Aklıma gelenlerden biris: Mirai Nikki nin içinde olsam tuttuğum gibi Yuno nun dilini koparırım :D yukkkiiiiiii diyemez olur biter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gintama nın içinde olsaydım: Tam olarak ne olurdu bilemem ama gruba ayak uyduramayabilirdim :D Emin olduğum tek şey Otae ile saç başa girişirdik  Haaa sırf ben sahneye çıkınca bu ost çalsın diy

Gintama'nın içinde olsaydım: Kesinlikle kintamalarım giderdi.    One piece içinde olsaydım: Tayfamı kurar ve luffy'nin ölmesini sağlardım. :D   space dandy içinde olsaydım: Yeni bir tür olurdum.    Ha

Gintama da olsaydım önce gintokiye çıkma teklif ederdim kabul etmezse hijikataya oda etmezse zuraya oda etmezse napalım artık shinpachi :D :D Narutoda olsaydım öncelikle sakuraya ve sasukeye azıma ge

Posted Images

Ben anime izlerken değişik fanteziler kuruyorum da aklıma gelmiyor :D

Aklıma gelenlerden biris: Mirai Nikki nin içinde olsam tuttuğum gibi Yuno nun dilini koparırım :D yukkkiiiiiii diyemez olur biter :D

İnanmıyorum ya ilk defa yunonun yukki demesinden hoşlanmayan birini görüyorum  :o Ben türkanimede animenin altına yorum yaptım yunonun yukki demesi kulağımı tırmalıyo uyuz oluyorum diye taşa tuttular beni :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İnanmıyorum ya ilk defa yunonun yukki demesinden hoşlanmayan birini görüyorum  :o Ben türkanimede animenin altına yorum yaptım yunonun yukki demesi kulağımı tırmalıyo uyuz oluyorum diye taşa tuttular beni :D 

Nefffret ediyorum... İnoue Orihime nin sesi= yuno nun sesi.... İğğğğğreeeeennnnçççç  :wacko:

Erkek seiyyu ların sesleri çok belirgin farklı olabiliyor ama kızlarınki hemen hemen aynı.. Genelde ince oluyor... MeselaTsunade nin seiyusunun sesi çok hoşuma gider.. Farklı ve daha kalındır... Geçenlerde Ao no Exorcist i izledim.. Ordaki Ryuji suguro nun sesi hemen tanıdık geldi.. Hijikata hayranı olan ben hemen tanıdım Kazuya Nakai nin sesini :D< :D>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nefffret ediyorum... İnoue Orihime nin sesi= yuno nun sesi.... İğğğğğreeeeennnnçççç  :wacko:

Erkek seiyyu ların sesleri çok belirgin farklı olabiliyor ama kızlarınki hemen hemen aynı.. Genelde ince oluyor... MeselaTsunade nin seiyusunun sesi çok hoşuma gider.. Farklı ve daha kalındır... Geçenlerde Ao no Exorcist i izledim.. Ordaki Ryuji suguro nun sesi hemen tanıdık geldi.. Hijikata hayranı olan ben hemen tanıdım Kazuya Nakai nin sesini :D< :D>

Söylediklerine tamamen katılıyorum. 15 bölüm bleach izledim inoeden nefret ettim o kadarını söylim. :D Aynen tsunadenin sesi gerçekten baya iyi. Hijikatanın seside çok karizma gerçekten ama şu ana kadar en çok etkilendiğim ses Kakashinin kidir yani sabaha kadar konuşsun dinlerim ♥ :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Söylediklerine tamamen katılıyorum. 15 bölüm bleach izledim inoeden nefret ettim o kadarını söylim. :D Aynen tsunadenin sesi gerçekten baya iyi. Hijikatanın seside çok karizma gerçekten ama şu ana kadar en çok etkilendiğim ses Kakashinin kidir yani sabaha kadar konuşsun dinlerim ♥ :D

1) Kazuya Nakai

2) Kazuhiko Inoue

3) Nana Mizuki

4) Katsuyuki Konishi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende vampir knighta olsaydım yuki gibi zeroyu bırakmazdım ve ona derdim ki ben vampir de olsam aynıyım değişmedim derdim ayrıca kanameyide okuluda bırakmazdım kanameye gitmeyelim falan derdim ne bilim ikisi arasında seçim yapmam zor ya :D yazık zeroda yalnız kaldı garibim eee kanamede yakışıklı o da bırakılmazki canım ayy ben bende karar veremedim ha yorumumda biraz karışıkmı oldu nee :D

sanakatılıyorum bende   vampir knight ta olsaydım  iki arada kalabilirdim.Ama  yinede zeroyu tercih ederdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.