Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar ben savaş oyunu yapmayı düşünüyorum ama yazılım bilmiyorum ekip kurmak istiyorum bu işte ciddi güvenilir insanlar arıyorum benimle ekip olmak ve birlikte yapmak isteyen arkdaşlar bana mesaj atsın.

Not:konuyu yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazılım bilmiyorsan Game Maker Studio ve Construct gibi programları kullanabilirsin, ancak Huseyinekrem'in de dediği gibi, yazılımla uğraşmayacaksan ne yapacağını belirtmelisin.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yazılım bilmeyen insanların bu tip işler için ekip kurma hevesine anlam veremiyorum. İşin tabanını bilmeden ekibi kurmak?.. 

Zaten kurulu bir ekipte bir görev alabilirsin belki işi öğrenmek için. Fikir sahibi olmak yeterli değil bazı işler için, o fikri hayata geçirecek elementlerin donanımına sahip olmak gerek. Bence önce yazılım ve dil öğren, kimseye ihtiyacın olmadan işleri yürütebileceğin kıvama gel, sonra ekip kur( ki sonra bir durum olunca yarı yolda kalmayasın)

Yani ekibe katılacak adam demeli ki "tamam bu çocuk işi biliyor, biz bu işi yaparız o zaman ben emek veririm" 

Bu şekilde ekip bulamazsın, olmaz demiyorum, sadece bir planı hayata geçirmenin en sağlıklı yolunu söylüyorum, "benim bir fikrim var hadi işi bilenler bana yardım edin" diyen herkes için.... Sen yazılım öğren ve diğer zımbırtıları :a: Başarılar.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bakıyorumda sadece yorum yapmak için yazıyorsunuz belki hikaye modunu kendisi yapacak yada grafiğini strix demiş çok yabancı dil bilmen gerekiyor diye bunu açıklayabilirmisin? ingilizce biliyorsa gerekli bilgiye erişebilir. Kendini geliştirebilir yorum yapanların hepside oyun geliştirici sanki hemen yazılım bilmiyorsan yapamazsın diye yapıştırıyor.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeş oyun yapmayı bırak bi oyunu oynamaya birilerini bile bulamazsın burada ki, hüseyinin de dediği gibi sen ne gibi katılımlarda bulunacaksın öyle siz yapın ben izleyeyim der gibi oluyor böyle.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×