Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar ben savaş oyunu yapmayı düşünüyorum ama yazılım bilmiyorum ekip kurmak istiyorum bu işte ciddi güvenilir insanlar arıyorum benimle ekip olmak ve birlikte yapmak isteyen arkdaşlar bana mesaj atsın.

Not:konuyu yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazılım bilmiyorsan Game Maker Studio ve Construct gibi programları kullanabilirsin, ancak Huseyinekrem'in de dediği gibi, yazılımla uğraşmayacaksan ne yapacağını belirtmelisin.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben yazılım bilmeyen insanların bu tip işler için ekip kurma hevesine anlam veremiyorum. İşin tabanını bilmeden ekibi kurmak?.. 

Zaten kurulu bir ekipte bir görev alabilirsin belki işi öğrenmek için. Fikir sahibi olmak yeterli değil bazı işler için, o fikri hayata geçirecek elementlerin donanımına sahip olmak gerek. Bence önce yazılım ve dil öğren, kimseye ihtiyacın olmadan işleri yürütebileceğin kıvama gel, sonra ekip kur( ki sonra bir durum olunca yarı yolda kalmayasın)

Yani ekibe katılacak adam demeli ki "tamam bu çocuk işi biliyor, biz bu işi yaparız o zaman ben emek veririm" 

Bu şekilde ekip bulamazsın, olmaz demiyorum, sadece bir planı hayata geçirmenin en sağlıklı yolunu söylüyorum, "benim bir fikrim var hadi işi bilenler bana yardım edin" diyen herkes için.... Sen yazılım öğren ve diğer zımbırtıları :a: Başarılar.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakıyorumda sadece yorum yapmak için yazıyorsunuz belki hikaye modunu kendisi yapacak yada grafiğini strix demiş çok yabancı dil bilmen gerekiyor diye bunu açıklayabilirmisin? ingilizce biliyorsa gerekli bilgiye erişebilir. Kendini geliştirebilir yorum yapanların hepside oyun geliştirici sanki hemen yazılım bilmiyorsan yapamazsın diye yapıştırıyor.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×