Jump to content

Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 4

Zababababab

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar;

Bugün oyundaki Susano'o lardan bahsedeceğim.

Oyunda toplam 5 kişinin Susano'o su var ve hepsi Perfect Form.

Bugün için sadece Awaken kısmından konuşacağım.

Shisui:

mqdefault.jpg    Shisui awaken halinde Perfect Susano'o suyla savaşıyor. Elinde mızrak benzeri bir silah var ve chakra load + attack yapınca mızrağın ucundan parçalar atıyor.

Kakashi:

2453a90d-68d0-4f37-955d-7557b2f243cd   Kakashi awaken halde Susano'o ile saldırıyor. Elinde Susano'o kılıcı var. chakra load+ attack Susano'o Raikiri'yi oluşturuyor.

Madara:

vCZBOQV2W9ZqmtEtE449RD9aMTE5pylCEg4L_5_y  Madara görmeye alışık olduğumuz haliyle karşımızda. Çift kılıç savaşan Susano'o chakra load+ attack kombinasyonunda kılıç dalgaları (?) yolluyor.

Itachi:

latest?cb=20151222212651   Reyiz yine Susano'o ile akışlarda. Chakra load+ attack ile ortaya çıkan skilli ise Yasaka Magatama

Sasuke:

maxresdefault.jpg  Sasuke mor Susano'o suyla karşımızda. Bence chakra load+ attack skilli kullanıldığında Susano'o uçarak dash atıyor.

Evet bugünlük bu kadar oyunu oynayan arkadaşlar ile bu başlık altında konuşalım iyi oyunlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Evet arkadaşlar hepinize tekrardan merhaba;

Bugün sizlere kendi kanaatimce oyundaki "Top 5"'leri sıralayacağım. Ben kendi oyun stilime göre listeledim. Sizde tüm karakterleri deneyip kendinize "roster" lar oluşturun. Vs lerde işinize yarar. Konu başlıkları; Sololar, Takımlar, Awakenlar ve Ultimate Jutsu'lar. O zaman vakit kaybetmeden listelere geçelim.

Solo Karakterler;

5: Madara (Edo Tensei Kai)

4: Hashirama (Edo Tensei)

3: Naruto (Rikudou)

2: Sasuke (Rinne-sharingan) ve (The Last) ikisi benzer ve ayıramıyorum en çok kullandığım iki karakter çünkü:

1: Minato (Edo Tensei) kısaca adam REYİZ

Takımlar;

5: Team 7

4: Hokages

3: Madara-Obito

2: Minato-Naruto

1: Naruto (R)-Sasuke(R)

Awaken;

5: Itachi ve Kakashi

4: Madara

3: Naruto

2: Sasuke

1: Minato (gerçekten Susano'odan iyi)

Ultimate Jutsu:

5: Perfect Form Susano'o (Madara)

4: Susano'o Raikiri (Kakashi)

3: Hiraijin: Jikku Shippo Senko Rennodan Zeroshiki (Minato)

2: Chidori Planet Splitter (Sasuke The Last)

1: Takemikazuchi no Kami (Sasuke Rinne-sharingan)

Hep aynı kişilere dayalı oldu listeler ama gerçekten oyunu domine ediyor hepsi.

Ve her zamanki gibi iyi oyunlar iyi forumlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Evet sayın forumdaşlar ( bu arada bu tabiri hiç görmüyorum burada, bu nasıl forum :D hiç alışık olmadığım şeyler ) bugün sizlere farklı bir şey anlatacağım.  Oyundaki bazı sorunların çözümü konulu yazıya hoşgeldiniz.

1) Dil Sorunu

Diyelim ki oyunu edindiniz ( bakın satın aldınız demiyorum ) ve oyuna bir hışımla girdiniz, fakat o da ne? Oyun tamamiyle Çince ( bazen Japonca ). Bunun oyunu edindiğiniz malum kaynaktan oluşan bir sorun olduğunu düşündünüz. Ama daha "emeğe saygılı" ( duruma göre daha param vardı harcayamadımcı ) kişiler de aynı sorunu yaşıyor. 

Çözümü ise oldukça basit: Bilgisayar>Denetim Masası>Saat,Tarih ve Bölge>Bölgeyi Değiştir dosyasına girip çıkan pencerede Bölgeyi ABD olarak değiştiriyoruz.

2) Kontrolcü Ayarları

Bu sorun X360 gamepad'i olmayanların da oyunu gamepadle oynamasını sağlayan bir fix.

Bunun için x360ce adlı bir program kullanıyoruz. İşlem oldukça kolay fakat anlatması uzun o yüzden bir video linki veriyorum gayet ayrıntılı anlatıyor arkadaş.

Spoiler

3) Düşük FPS Sorunu

Bu sorunu ben uzun süre yaşadım oyun mahvoluyor jutsular gözükmüyor çünkü. Yani tam olarak oyun kaplamanın üzerine kaplama örtmenin hızına yetişemiyor. Bu yüzden Sasuke'nin Inferno Fire Ball jutsusunda siyah alevler gözükmüyor ve bu en göze batmayanı. Eğer siz de bu sorunu yaşıyorsanız çözdükten sonra farkı anlayacaksınız.

Çözümü ise internetten 1.4 ya da 1.3a launcherlarından birini seçip indiriyoruz ve oyun dosyamızın içine kopyalıyoruz. Ama eski launcher'ın backup'ını alın kesinlikle. Ben 3 ya da 4 kaynaktan denedim ve Trojan içeriyordu hepsi en sonunda Google Drive'dan indirdim sıkıntı kalmadı. YouTube'da fix videosunu izleyin anlamadıysanız.

Ve son olarak bana gelen

On 18.06.2016 at 15:11, Zangetsu- yazdı:

Bu takimlari rank ve online da mi kullaniyorsun ? :ahaaah-onion-head-emoticon:

yanıtına istinaden. Ben demişim ki

On 18.06.2016 at 18:04, Envitras yazdı:

Yok ya arkadaş veya abimle oynarken turnuva misali vs atıyoruz orada kullanıyorum. Online ben sevmiyorum.

Mesele sevmemek kadar mecbur kalmak. Oyunu CODEX'ten edindim ve açık konuşuyorum oyun mükemmel olsa da 75 lira vermem, verilmez çünkü bence. Ayrıca online mod çok sıkıntılı az oyuncu online giriyor ve çok sıkıcı maçlar yaşanıyor izlediğim ve anladığım kadarıyla. Ama gerçekten sevmiyorum. Yani ortada bir yalan yok kimse yanlış anlamasın (gaza geldi) 

Ve her zamanki gibi iyi oyunlar iyi oyunlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.