Jump to content

( 12 / 12 ) Tales of Zestiria the X

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 138
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Tales of Zestiria the X Anime Türü : Fantastik Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Bengi Arien Düzenleme : canseckiner Özet; Sorey, insanların

0. bölüm yüklenmiştir iyi seyirler..

AMT'de suke isimli üyenin yazdığı şu kısmı okumanızı öneririm animeye henüz başlamamış olan arkadaşlar:  

AMT'de suke isimli üyenin yazdığı şu kısmı okumanızı öneririm animeye henüz başlamamış olan arkadaşlar:

Spoiler

Animenin ilk bölümü 10 ağustosta yayınlandı. Fakat cahil ve araştırma özürlü olarak nitelendirebileceğim HorribleSubs, büyük bir hata yaparak anime için büyük spoilerlar teşkil eden (bir diğer adıyla prologue diye geçiyor) Tales of Zestiria the X: Saiyaku no Jidai isimli ova bölümünü ilk bölüm olarak internete koydular, ve hikayenin öncesini konu alıyor ve büyük spoilerlar içeriyor. Hatalarını devam ettirerek gerçek ilk bölümü de ikinci bölüm olarak yayınladılar. Mal ulan bunlar!

Ayrıca Tales of Zestiria: Doushi no Yoake ovası, oyunun promosu olarak çıktı iki yıl önce ve aslında bana kalsa ilk bölüm diye onu yayınlardım ben, oyunun başladığı noktada başlıyor ve 44 dakika yani iki bölümlük animenin gidebileceği yere kadar ilerliyor ve oyuna olabildiğince sadık kalıyor. Seriye giriş yapmadan önce Doushi no Yoake ovasını izlemenizi tavsiye ederim.

Yani oyununu da oynamış ve konuya da epey hakim biri olarak bana sorarsanız izlemeniz gereken sıra şöyle olmalı:
1. Doushi no Yoake ovası (44 dk, tek bölüm)
2. Tales of Zestiria the X tv serisi (HorribleSubs'ın 2. bölümünden itibaren seri tamamlanana kadar)
3. Tales of Zestiria the X: Saiyaku no Jidai ovası (23 dk, tek bölüm, ayrıca HorribleSubs'ın tv serisi olarak yayınladığı 1. bölüm bu ova oluyor, izlerseniz spoiler edersiniz kendinize)

Edit: HorribleSubs sonunda hatasını farketmiş ve bölüm numaralarını doğru girmiş. 00v2 ve 01v2 versiyonları düzeltilmiş olanlar, yine hatırlatayım, 00'ı tv serisi tamamlanmadan izlemeyin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.