Jump to content

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler

Pucby

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 122
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note'u tekrar tekrar izleyebilirim muazzam bir anime

Bende bende

Monster Basilisk Avatar: son hava bükücü(animasyon diyelim) Naruto 1.sezon(hala eski videolarını izlerim :) ) Steins Gate (huvooovin kyoomaa :D seviyorum şu laboratuvar faresini :)

Posted Images

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Kesinlikle Itazura na Kiss! Kendisi benim ilk animem olmakla birlikte, şimdiye kadar 6-7 kere seyrettiğim bir animedir. Her ne kadar ilk anime adayı olmaya çok uygun olmasa bile, oldukça güzel ve şirin :3 Herkese izlemesini öneririm. Bir kere bitirdikten sonra animeye aşık olacaksınız. Animeyi 10 kere de, 100 kere de seyretseniz ilk defa ki duyguyu veriyor. Heyecanı, sürükleyiciliği, güzelliği kelimelerle tanımlanacak gibi değil. Ben ilk anime izlemeye başladığımda hep romantik-komedi-okul şeklinde giderdim. İkinci animem olan Kaichou wa Maid-Sama, vazgeçilmezlerimdendir. O kafenin havası, ikilinin aşkı, her şeyiyle mükemmel bir animeydi. İzledikten bir süre sonra Naruto ile tanıştım ve o gün bugündür en sevdiğim seridir. Tekrar tekrar seyredemem, ama bir kere seyrettikten sonra o dünyaya da aşık olup, hep yeni bölüm gelmesini bekleyeceksiniz. Bu üç animeyi seyretmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-) Death Note: İyice anlayıp düzgün bir teori oluşturabilmek için izlerim. Hem animeyi her şeyiyle seviyorum.

2-) Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! (WataMote): Göndermeler için, ana karakter için, olayalar için ve gülmek için tekrara tekrar izleyebilirim.

3-) Death Parade: Daha yeni bitirmeme ve hiç tekrardan izlememe rağmen eminim ki izlerim. Konu güzel, karakterler güzel, mesaj güzel... İzlerim yani.

Son olarak, bu üçünü herkesin izlemesini öneriyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.