Jump to content

Re:Zero Teori ve Bölüm Değerlendirmesi [Spoiler İçerir]

Red-King

Önerilen İletiler

Eveet,

16. bölümü izlemeden önce kafamızı aliminyum folyo ile iyice sarmalıyoruz. 

Yok abi biz fakiriz diyorsanız, Bim poşeti de olabilir. Daha kaliteli kullanıcılar Migros poşeti de sarmalayabilir. 

Yinede kriz geçirmenize engel olamıyorsanız arko krem ile destek alabilirsiniz :D

Spoiler

Balina gördük, daha ne olsun. O büyük gökleri delen ağacın bir olayı var gibi. Onu diken kişinin adını unuttum şimdi ama ilerde önemli bir şahıs olarak karşımıza çıkabilir.

13726807_1400746226608030_40825821612247

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Opening ve endinglerde ileride olabilecek çok şey saklıda ben atlıyormuşum yav oraları :D Subaru' nun son gördüğü canavar şeysiyle ilgili pek bir alaka kuramadım sanırım orada yaşayan, bölgesini koruyan bir canavar ya da belki direk cadı tarikatıyla ilişkilendirebilirler bir şekilde bilemiyorum. Bölümde farklı şeyler bekliyordum iyi bir haber ya da Emilyagilleri görmek hoş olurdu benim açımdan bir kaç bölümdür göstermiyor mangaka. FMAB esintileri var ayrıca onuda sonradan fark ettim. Betelgeuse' un tembelliği temsil etmesi, Subaru' ya sende kutsal kitap var mı gibi bir şey sorması Subaru' nunda cadı ile alakasını ve Subaru' nun da bir şeyi -bence ölümü- temsil ediyor olmasını güçlendiriyor. Onun dışında tam olarak kafasını toplayamamış, o delilikten gerçek resmi tam olarak göremiyor oluşunu Emilia' nın rakipleri tarafından sürekli kışkırtılmasını vs izledik. Gelecek bölümde aynı havayı verecek gibi izleyip görücez artık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Efenim malumunuz balinamız ortaya çıktı. Aynı şekilde kalp krizi ve sinir hastası olmamızı sağlayan bu bölüm elimizden kıymetli birini aldı.

Diyeceğim şudur ki: elimiz kolumuz bağlandı. İbrahim Tatlısesden, bir kulunu çok sevdim parçasını subaru ya armağan ediyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 17.07.2016 at 14:01, Kaxell yazdı:

Spoiler!!! (ileriki bölümlerde gelecek bir cadı ile ilgili)

Gizle

Şu an en çok beklediğim sahne Echidna'nın Subaru'yu bulması. Acayip bir karakter, hatta birkaç tane fanartını yollayım. 

13679931_1138673812822064_82205942505486

Böyle bir karakter varsa ben hemen butun Re Zero'daki fanı olduğum karakterleri bırakıyorum klşfsdklşs

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 sene sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.