Jump to content

En İyi 10 Kadın Anime Karakteri (Temmuz 2016)

Nones

Önerilen İletiler

Japonlara Göre Temmuz Ayının En İyi 10 Kadın Karakteri Kimler?

Japonya’nın popüler anime ve manga dergilerinden biri olan Animage, Temmuz 2016 için Japon hayranların belirlediği en iyi 10 kadın anime karakterinin sonuçlarını açıkladı. Elbette güncel listede bazı serilerin popülerliğinin etkisi de büyük rol oynamış. Sonuçlar şu şekilde:

10- Lenalee Lee (D.Gray-man)

En İyi 10 Kadın Anime Karakteri

9- Tsubasa Hanekawa (Monogatari serilerinden)

8- Rem (Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu)

7- Kaname Buccaneer (Macross Delta)

6- Kyouka Izumi (Bungou Stray Dogs)

en iyi kadın anime karakterleri

5- Asuna (Sword Art Online)

4- Hitagi Senjougahara (Monogatari Serilerinden)

3- Freyja Wion (Macross Delta)

en iyi anime karakterleri

2- Saber (Fate/stay night)

1- Mumei (Koutetsujou no Kabaneri)

Anketlerin sonucunu genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Güçlü kadın karakterlerin ilk sıraları alması fazla şaşırtmadı. Peki sizlerin ilk 10 kadın karakter tercihiniz nasıl olurdu?

Kaynak: www.animefantastica.com

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Luluna yazdı:

Beklemediğim isimler var, garip bir liste olmuş ama ne zaman Japonlarla görüşüm tuttu ki diye düşününce....

sana katılıyorum listede olmasını beklediğim bazı karakterler yok japonlarla bizim kafalarımız uyusmuyor fazla :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Amygirl yazdı:

Rem i daha üst sıralarda beklerdim.

Asunayı ilk 3 te görmemek de iyidir...

Mumei kesinlikle hakediyor

Nedense Asuna'yı görür görmez senden bir yorum olacağını tahmin etmiştim ciciş... :ahaaah-onion-head-emoticon:

3 saat önce, Luluna yazdı:

Beklemediğim isimler var, garip bir liste olmuş ama ne zaman Japonlarla görüşüm tuttu ki diye düşününce....

22 dakika önce, Exo yazdı:

sana katılıyorum listede olmasını beklediğim bazı karakterler yok japonlarla bizim kafalarımız uyusmuyor fazla :D 

Bu sanki daha çok en iyi değil de en popüler anketi olmuş değil mi ama ya...? yoksa ne isimler var bunların üstünde...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asuna'yı 5.sırada görünce güldüm.Sonun da hakketiği yere doğru yol alıyor.Mumei'yi de sevmem ama Asunadan iyidir.İnşallah Asuna'yı listeler de değilde Mumei'yi listelerde görürüz.Artık kadın anketi görünce illa bir Asuna çıkacak korkusundan kurtuldum.Yanına dikkat Asuna çıkabilir die yazsınlar bari...

Hanekawa keşke şu çakma yandere senjougaharadan önde olsaydı.Hep gıcık kaptığım karakterler liste de ya Cry T^T

Boşuna nefret kusmiyim...zaten hepsinden nefret ediyorum -.-*

Yine de iyiye doğru gidiyorlar... :no-no-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 saat önce, jans09 yazdı:

Nedense Asuna'yı görür görmez senden bir yorum olacağını tahmin etmiştim ciciş... :ahaaah-onion-head-emoticon:

Bu sanki daha çok en iyi değil de en popüler anketi olmuş değil mi ama ya...? yoksa ne isimler var bunların üstünde...

senin dediğin gibi ne isimler var burada yazanların üstünde ama koymamıslar maalesef 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.