Jump to content

Animelerde katlanamadiginiz unsurlar

Misafir nemesiss

Animelerde katlanamadiginiz unsurlar  

66 oy

1. 1. Anime izlerken gormekten rahatsizlik duydugunuz, baska bir ifadeyle gormekten gina gelen faktorler nelerdir?

• Mantik hatasi dolu power-up'lar
      31
    • Gerekli gereksiz ecchi unsurlari
      33
    • Tsundere karakterler
      16
    • Abartili arkadaslik iliskileri
      13
    • Olmeyen anakarakterler
      23
    • Bitmek bilmeyen filler bolumler
      28
    • En deneyimsiz ve genc karaktere kilit gorevler yuklenmesi
      11
    • Hakkinda arastirma yapmadan cinsiyetini anlayamadiginiz karakterler
      20
    • Bir turlu tam olarak olmayan iliskiler
      34
    • Cinlik dusunen karakterin gozlugune dokununca parlamasi
      6

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

-Erkek veya kız karakterin iki veya daha fazla aday içerisinden bir türlü birini seçememesi, herkese mavi boncuk dağıtması. (böyle animeleri sonuca bağlanmadan asla izlemem, yıllarca beklemem gerekse

Animelerde en çok katlanamadığım şey tanıtım amaçlı yarım yapılan animeler. Mangası ünlensin ye 12 bölüm yapalım bakalım tutacak mı mangası mantığı ile olayın en iyi yerinde bırakılan seriler. Ön

Klasik Anime tarzından farklı olarak ağızları belirgin olan karakterlere pek ısınamıyorum. 

Kesinlikle ecchi , tamam tadında olunca güzel bende severim ama şu aralar çıkan tüm animelerde aşırı bir şekilde var bence . En şey örneği mesela çok ciddi bir sahne neredeyse gözünden yaş gelecek fıçık göğüs kalça. Aksiyon dolu aşırı güzel bir dövüş sahnesi bam eteğin altından görünen iç çamaşırı.Bi de bu tür animeler genelde harem oluyo. Geçen K-project in ikinci sezonunu izleyeyim dedim ( yarım bırakmıştım ) onada bulaşmış ( gerçi o bu aralar çıkmadı ama ...) yani her şeyin bir sınırı var . ( kendinimi yaşlı bir amca gibi hissettim)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Fan servisin dozunu kaçırmaları bazen rahatsız edici olabiliyor.

Sıradan lise öğrencisi ana karakterin animenin sonunda dünyayı kurtaracak seviyeye gelmesi, bakınız Bleach. Bu sıradan karakterin aşırı güçlenmesi ya da bir haremi olması da hep Japonların içine kapanık gençlerinin hayal gücünden kaynaklanıyor bence :)

Filler'lar zaten kanayan yara.

Bir türlü yenilmeyen güçlü karakterlerin bir power-up'a kurban gidişi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

divider.png

Benim üç tane var. Birincisi, kesinlikle bir türlü olmayan ilişkiler (romantik anlamda) okul animelerinde özellikle hiç ama hiç hoşuma gitmeyen detaylardan. Sinir oluyorum yani.. İkincisi, tsundere karakterler sinirimi bozuyor. Tabi hepsi değil ama bazıları fazla abartı davranıp, soğukkanlı değil şımarık olabiliyorlar. Üçüncüsü de gereksiz ecchi..

divider.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Tsundereler-->En uyuz olduğum bu zaten

-Bir türlü olamayan ilişkiler

-Cinsiyetini anlayamadığımız karakterler

-Fillerlar (NARUTO ;-;)

-Aslında birazda gereksiz ecchi böyle savaş anında habire oppailerin sallanması,iç çamaşırın gözükmesi vb. biraz bunaltmaya başladı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 07.05.2017 at 02:01, UchidaMisaki yazdı:

-Tsundereler-->En uyuz olduğum bu zaten

-Bir türlü olamayan ilişkiler

-Cinsiyetini anlayamadığımız karakterler

-Fillerlar (NARUTO ;-;)

-Aslında birazda gereksiz ecchi böyle savaş anında habire oppailerin sallanması,iç çamaşırın gözükmesi vb. biraz bunaltmaya başladı.

Oldumu şimdi ama sallanan oppailer olmazsa olmazımız :admire-onion-head-emoticon:

Sanırım birtürlü olamayan ilişkiler herkesin ortak nefret noktası :)

On 27.04.2017 at 14:27, 1456ha yazdı:

Bir türlü yenilmeyen güçlü karakterlerin bir power-up'a kurban gidişi...

Burda sana kesinlikle katılıyorum. Birde power-up alıpta çok güçlü görünürken pat başka bir rakipten kolayca dayak yiyenlere uyuz oluyorum. Manga-kanın gırtlağını sıkasım geliyor orda...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.