Jump to content

Japonlar En Sinir Bozucu Kız Anime Karakterlerini Sıraladı!

Nones

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Japonlardan gene saçma listeler klasiği 

Orihime'nin olmaması llginç Kagura'yı sevmeyip onu mu seviyorlarmış yani :D bide diğerlerini anlayabiliyorum ama 1-5-6 ve 9. sıradaki karakterlerin nesini sinir bozucu bulmuşlar merak ettim

Kagura ?! Kagura'nın ne sinir bozuculuğunu görmüşler anlamıyorum ki , Gintoki'ye sataşmasından ötürü böyle düşünüyorlarsa , ki bu da çok saçma bir sebep. 
Orihime'nin listede muhakkak olması gerekirdi. 
Bir de 5.sıraya koymuşlar Kagura'yı :depressed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle saçma bir liste görmedim...Code Geass'tan Nina, Claymore'den Priscilla, Kill La Kill'den Nui Harime, Canaan'dan Liang QI,  Akame Ga Kill'dem Seryuu karakterlerinden hiç biri yok, bu karakterlerin sevilecek bir tarafları var da ben mi göremiyorum.Bu saydıklarımın dışında Naruto'dan Hinata, Noragamiden Hiyori ve Makise Kurisu dışında bütün tsundere  kız karakterlere de ayrı bir gıcığım var.Anketten anladığım bir kaç anime izleyen yeni yetmelere anketi yaptırmışlar sonuç bu olmuş...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Orihime niye olsun listede saçmalayın gıcık insan görmemişsiniz siz. Gıcıklık yapan karakterleri koymuşlar listeye sadece. Yani baş rol karaktere gıcıklık yapanlar listesi olmuş bu. Kagura'da Sakura'da Erina'da başrolü ezmişliği veya ezmeye çalışmışlığı var. Ondan listedeler.  Bulduğum ortak nokta bu. Hatta Chitoge'de baş karaktere başlarda hep ters aksi gider ezerdi. Tsunderemsi karakterler yer almış listede anladığım kadarıyla. Gerçi Kagura Sakura Chitoge hepsi favori karakterlerim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.