Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Animeyi çevirmeme rağmen daha yeni izleyebildim. 

Bu bölümde geçmişe gittik. Dazai'nin Liman Mafyası'ndan çıkma işinin kaybolan Sakaguchi Ando'nun peşine düşen Oda Sakunosuke ile bir alakası olduğu fikrindeyim. Gelecek hafta bizi aydınlatır mı daha mı meraklandırır bilmem ama Dazai'yi görmüş olmak harika bir duygu. Patron da az değil eskiden de o küçük kıza düşkünmüş hala o küçük kıza düşkün. Bakalım herkesin korkuttuğu kadar var mı. Bu sezon ile ilgili merak ettiğim ne çok şey varrrrrrr...... :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Dazaiiiiiii...... :love-onion-head-emoticon: ya ne tatlı o öyle... Dazai'den ziyade ses sanatçısı... Adam işini mükemmel yapmış resmen. Miyano Mamoru'ya kalbimin derinliklerinden bir seiyuu oskarı yolluyorum.. :good-job-onion-head-emoticon:

06951748d01cb3302adb431ecacaf70a.png

bu arada MyAnimeListteki afiş de on numara olmuş

82293.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezon sadece geçmişimi işleyecek eğer oyleyse kötü olur fakat M.A.Lda kapak fotoğrafında ilk sezonun sonunda gözüken biri olduğunu varsayarsak kısa surecek gibi ayrıca o arayan abimizin gene ikinci sezonda ki çete lideri olduğunu varsayarsak yerinde bir flashback

Bölüm cevurisi için teşekkürler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Ando'yu beklerken Saku'nun ölmesi çok ters köşe oldu. Çevirirken ortalarında anlamıştım ölenin Oda Saku olacağını... Acaba izlerken de aynı yerde mi anlardım... O.o

Dazai Gelip kurtarır mı acaba diye düşündüm bir an ama napsın adam? Neden biraz daha beklemedi? Ya da o topu tutmak zorunda mıydı. Kaç bomba dese olmuyor muydu? 

Bu arada gerçek Oda Sakunosuke sadece 34 yaşındayken akciğer kanamasından ölmüş ve cenazesi yakın arkadaşı Osamu Dazai tarafından kaldırılmış... Olay örgüsü harika bu animenin.... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok