Jump to content

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Eolo-sama

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 333
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Yuri!!! on Ice Anime Türü : Spor Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme : jans09 Özet : Hikaye buz pateni Grand Prix Şampiyonası

1 bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.

12. final bölüm eklenerek dizi tamamlanmıştır.. İyi seyirler.

Posted Images

14 dakika önce, Blizard yazdı:

Sanırım buz pateni konulu ilk anime. ondan mıdır bilmiyorum ama yapan firma pek alışık olmadığından olaya, kayış sahneleri çok çok bayağı ve ruhsuz. Gerçek anlamda yansıtmıyor geçişler. En azından bana göre. 

Bence de.. Müzik/dans animelerine aşina bir stüdyo alsa çok daha başarılı olabilirdi. Geçişler fena değil de suratlar dünya dışı varlıklara benzeyebiliyor bazen :D Ama yine de güzel..

Animenin yapılış dedikoduları arasında Yuzuru Hanyu'nun dünya ve kendi rekorunu kırdığı Soçi olmipiyatları yatıyor açıkcası.. Bu sene olimpiyatlara ev sahipliği yapacak olması da cabası....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üst üste izleye izleye güncele geldim şükür :admire2-onion-head-emoticon:

3. bölümdeki yarışmada ben rus yuri'yi destekledim ne yalan söyleyeyim. Dedesine beslediği büyük sevgiden mi bilinmez kendime hem çok yakın hissettim hem de sevdim.

4. bölüm de ayrı bir güzeldi. Gözüme direk çarpan bir olay yoktu ama şu üçüz kızlar çok tatlı yahu. Yerler 

5. bölüm çok eğledim. o küçük veleti ukala beklerken Yuri'nin hayranı çıkması ve bu kadar tatlı bir destek vermesi güzeldi.  Yuri'nin kafasını çarpması ve bizim Viktor'un kucak açması ve Yuri'yi yere kapıştırmasında resmen kop tum! :bled1-onion-head-emoticon: 

Yine güncele yetiştim vallahi geçmeyecek zaman  :cry-milk-bottle-emoticon:

Jans emeğine sağlık. 

Demeden geçemeyeceğim animenin açılış ve kapanış parçalarını kaç kez dinlediğimi ben bile hatırlamıyorum. Asla geçemiyorum o kadar güzel ki... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.