Jump to content

Yeni Üye

KasAdam

Önerilen İletiler

15 saat önce, KasAdam yazdı:

Hoşbuldum hocam teşekkür ederim bu arada yazmak istedim özellikle, çok güzel bir imzanız var bunu daha öncede okumuştum .

Evet bu yorumu çok duyuyorum. Teşekkür ederim imzam hakkındaki güzel yorumunuz için  :)

Tekrar hoş geldiniz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepinize teşekkür ederim. 

12 saat önce, FaRo yazdı:

Hoşgeldin Can.. :1f60a:

Ben de Sibel memnun oldum..

Keyifli forumlar..

Naruto candır 11 sene oldu takip edeli tek istikrarlı izlediğim animem. 

Hoşbuldum :) Kesinlikle ve kesinlikle Naruto gibi bir anime daha olamaz diye düşünüyorum. İzleyip bazı bölümlerinde beni hüzünlendiren hatta ağlatan yeri geldiğinde hırslandıran yeri geldiğinde mutlu eden bir animeydi hatta animeden öte hayal dünyamda ayrı bir yeri oldu. 

6 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Sırf kastan falan mı oluşuyorsun hacoli. Hoşgeldin bu arada...

Nickname Sürekli Dizi çizgi filmindeki Mitch Sorenstein yani namıdiğer Kas Adam'dan geliyor ve tabii body building ile ilgili spor dalıyla ilgiliyim . Hoşbuldum bu arada ...

3 saat önce, emozanny yazdı:

Hoş geldiniz. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle. 

Hoşbulduk teşekkür ederim.

2 saat önce, AnimeAvcisi yazdı:

Hoşgeldin :) Bende yeni katıldım. Arkadaşların dediği gibi animeleri özelden sorarsan daha iyi olur :)

Not : One Piece için üzüldüm :) En az 50 bölüm izlemeden karar verme.

Hoşbuldum, o zaman sende hoşgeldin :) Pekala özelden sorayım o halde teşekkür ederim . 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. 

Spoiler

One Piece çok uzun soluklu bir anime olduğu için bir kaç bölümde hemen bağlamaz kendine, bu tip uzun serileri 20-30 bölüm izlemen lazım ama yine de başlamanı önermem zaten, orası ayrı. Naruto, Bleach, One Piece gibi seriler 25 yaşında birinin yeni başayıp da pek bağlanıp izleyebileceği türde seriler değiller bence (diye düşünüyorum)

Anime dünyasında pek taze olduğun için fikir almak istersen eğer, aşağıdaki konuya ilgilendiğin tarzları yazarak anime önerisi isteyebilirsin.

Forumda keyifli zaman geçirmen dileğiyle, umarım kalıcı olursun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, Luluna yazdı:

Hoş geldin. 

Göster

One Piece çok uzun soluklu bir anime olduğu için bir kaç bölümde hemen bağlamaz kendine, bu tip uzun serileri 20-30 bölüm izlemen lazım ama yine de başlamanı önermem zaten, orası ayrı. Naruto, Bleach, One Piece gibi seriler 25 yaşında birinin yeni başayıp da pek bağlanıp izleyebileceği türde seriler değiller bence (diye düşünüyorum)

Anime dünyasında pek taze olduğun için fikir almak istersen eğer, aşağıdaki konuya ilgilendiğin tarzları yazarak anime önerisi isteyebilirsin.

Forumda keyifli zaman geçirmen dileğiyle, umarım kalıcı olursun.

8 dakika önce, Black Angel yazdı:

Hoş Geldin...

Teşekkür ederim arkadaşlar hoşbuldum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.