Jump to content

Türk Youtaite'ler! Yamimireta ve daha fazlasi!

rea&tama

Önerilen İletiler

• Youtube'da anime,  vocaloid ve j-pop şarkılarını gerek Japonca söyleyen gerek Türkçe'ye çeviren youtaiteler olarak desteklerinizi bekliyoruz! 
  •  
  • Yayokun , Minachu , Mien , Rea&Tama ,
  • Meru【める】 , チョ子チャンネル  , iLK(いるき, İgze Aethelwine,ghoul 14 , BİSHA, Rei - Chan ,Umi Chan,Türk shota

Yamimireta Nedir? 

cover ve dublaj yapan 

YA = Yayokun youtube kanalına git!

Mİ= Mien  youtube kanalına git!

Mİ = Mina youtube kanalına git!

RETA = Rea & Tama youtube kanalına git!

kanallarının ortak facebook sayfasıdır.

yamimireta facebook sayfasına git!

diğer Türk youtaiteler:

Meru kanalına git!

Choko kanalına git!

iLKkanalına git!

İgze kanalına git!

Ghoul 14 kanalına git!

Bisha kanalına git!

Rei-chan kanalına git!

Umi-chan kanalına git!

Türk shota kanalına git!

Başlıca çalışmalarımız:

Yayokun

Spoiler

Mien

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Minachu

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Rea

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Tama

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Meru【める】kanalına git!  soundcloud'una git!

Spoiler

Spoiler

チョ子チャンネル kanalına git!

Spoiler

Spoiler

Spoiler

iLK(いるき)kanalına git!

Spoiler

Spoiler

Spoiler

İgze Aethelwinekanalına git!

Spoiler

Spoiler

Spoiler

ghoul 14kanalına git!

Spoiler

Spoiler

Spoiler

BİSHAkanalına git!

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Rei - Chan kanalına git!

Spoiler

Spoiler

Spoiler

umi chan kanalına git!

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Türk shota kanalına git!

Spoiler

Spoiler

izleyerek, beğenerek ve paylaşarak bizlere destek olursanız çok seviniriz!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakettikleri yerde olmamalari baya üzücü :/ o kadar emek vermelerine rağmen.Neyse çalışmalarınızı beğenip Takip eden biri olarak  başarılarınızın devamını diliyorum. :) . Hepsini burda toplayip paylasman güzel olmus :) Arada dinlemek güzel oluyor Türkce Orjinalinden iyi olanlar bile gördüm :D . 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok başarılı çalışmalar var.Dinlerken dondurup bende söyledim cidden büyük fark var :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Yaptığınız işte daha da başarılı olursunuz umarım.Devam edin :victory-sign-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 22.10.2016 at 01:35, eskiçeviri yazdı:

Bazı seslendirmelerde sanki hecelenerek söylenmiş şarkılar, bunun yerine normal söylense daha iyi olmaz mı? 
Tabii, sadece bir fikir, saygısızlık gibi algılanmasın bu yorumum. Bunun dışında gayet güzel, emeğinize ve ağzınıza sağlık. 

Japonca'ya kulak alisinca ister istemez turkce soyleyince sarkilari bir heceleme oluyor ondan olabilir dsfghgghfds Evet onu asmamiz lazim gercekten ve tesekkur ederiz begenmenize cok sevindik! 

On 22.10.2016 at 11:01, Ira Dei.Arda yazdı:

Güzel çalışma olmuş, iyi düşünülmüş geliştirilebilir fakat sevdim. 

Olabildigince gelistirmeye ozen gostermeye calisiyoruz sevmenize cok sevindik tesekkur ederiz!

On 23.10.2016 at 20:46, TheHangedMan yazdı:

Ben şahsi olarak bu çalışmalarınızı beğendim. Yabancılarda olduğu gibi bu tarz bir topluluk kurmak da çok mantıklı geldi. Hepimizde olduğu gibi sizin de kat etmeniz gereken yol uzun, ama olsun! Umarım hak ettiğiniz ilgiyi alabilirsiniz. :)

Begenmenize cok sevindik! Tesekkur ederiz.. Evet neden turkiyede olmasin ki degil mi? hehe Olabildigince gelismeye gayret gosteriyoruz efenim 

On 23.10.2016 at 21:17, Rasetsu yazdı:

Hakettikleri yerde olmamalari baya üzücü :/ o kadar emek vermelerine rağmen.Neyse çalışmalarınızı beğenip Takip eden biri olarak  başarılarınızın devamını diliyorum. :) . Hepsini burda toplayip paylasman güzel olmus :) Arada dinlemek güzel oluyor Türkce Orjinalinden iyi olanlar bile gördüm :D . 

Cok tesekkurler! Hak ettigimiz yerlerde olmamiz icin daha da gelismemiz gerektigini dusunuyorum hala cok amatoruz bu iste sonucta takip ve guzel iltifatlariniz icin cok tesekkur ederiz! 

On 23.10.2016 at 23:00, Esora yazdı:

Çok başarılı çalışmalar var.Dinlerken dondurup bende söyledim cidden büyük fark var :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Yaptığınız işte daha da başarılı olursunuz umarım.Devam edin :victory-sign-milk-bottle-emoticon:

Kulagin alisirsa herseyi soylersin dfghhgjfdsa ve tesekkur ederiz! ( Bu arada imzandaki gif ilgimi cekmedi degil.. Soylemeden edemeyecegim sdfdgd ) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.