Jump to content

jans09

Sevmediğiniz Anime Türleri  

108 oy

1. 1. Sevmediğiniz Anime Türleri

Önerilen İletiler

Her sezon birbirinin kopyası olarak çıkan ecchi harem serilerinin o klişe olaylarından dolayı oldum olası hiç sevemedim.Seride konuya odaklanmak yerine ana karakterin kızların üstüne düşmesi düşerken öpüşmeleri tarzı saçmalıkları izletiyorlar onun dışında Askeri türüne hiç ısınamadım nedeninden bende emin değilim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İzlemeye katlanamadığım tek seri haremdir. Harem ya da reverse harem ya da hareme bağlayan shoujolar.. Dünyadaki tek erkek ya da tek kız oymuş gibi bütün meteorların gidip aynı embesile aşık olması...

Haklısın yanındayımmmmmm.... Sporu bilem yazdılar.   

Bence anime demek empati kurmak demektir. Benim animelerdeki empati kurmak istemediğim tür ise yaoidir.

Posted Images

• 2 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

divider.png

Aslında ben Shounen-Ai, Shoujo-Ai ve Yaoi Yuri türü animelerden nefret ederim. Ayrıca ecchi aşırı ise izlemem. Hentai, harem vs. hiç sevmem ama romantizm severim.

On 24.10.2016 at 16:16, Amygirl yazdı:

İzlemeye katlanamadığım tek seri haremdir. Harem ya da reverse harem ya da hareme bağlayan shoujolar.. Dünyadaki tek erkek ya da tek kız oymuş gibi bütün meteorların gidip aynı embesile aşık olması... Çok yanlış yapıyor Japonlar... Millet bunları izleyip gerçek hayatın da böyle olduğunu sanıyor sonra...

Bir de aksiyonun dibi animelere gereksiz romantizm sıkıştırılmasından nefret ederim.

Öncelikle @Amygirl Amy (abla), ilk paragrafta söylediklerine katılıyorum. Ama son cümlede söylediğine katılmıyorum. Zaten animenin keyfi öyle çıkıyor bence :)

divider.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.