Jump to content

jans09

Sevmediğiniz Anime Türleri  

108 oy

1. 1. Sevmediğiniz Anime Türleri

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İzlemeye katlanamadığım tek seri haremdir. Harem ya da reverse harem ya da hareme bağlayan shoujolar.. Dünyadaki tek erkek ya da tek kız oymuş gibi bütün meteorların gidip aynı embesile aşık olması...

Haklısın yanındayımmmmmm.... Sporu bilem yazdılar.   

Bence anime demek empati kurmak demektir. Benim animelerdeki empati kurmak istemediğim tür ise yaoidir.

Posted Images

k83nao, 14 saat önce yazdı:

ecci - harem ve mecha zaten genelde ecchi ve harem olan yerde mecha oluyor. en azından bana öyleleri denk geliiyor hep. Neyse bu benim genellemem .

eski animelerin mechalarında genelde yoktu diye hatırlıyorum
-------------------------------
benim sevmediklerim listesi baya uzun :D

Spoiler

mecha
yaoi
yuri
shoujo-ai
shounen-ai
shounen
korku
tarihi
spor
yemek
müzik
dram
seinen
son ikisi az olsa bile

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben muzik animelerine nefret ederim. (aslında bir tane izlemem soyumama sebep oldu -_-)

Tek örneğim Uta no prince sama. Iyğğğğ... -___- Tamam çizimleri güzel de, şu mal kızla mal erkeklere çok sinir oldum.Henüz bu kadar sinir geçirmemiştim anime izlerken. Ayrıca müzikleri de hiç iyi değildi. Müzik animesi yapıyorsunuz, lütfen şarkılara dikkat edin Q^Q Şarkılar böyle sıradan, vıcık vıcık olmamalı. Büyülemeli. Ama o şarkılardan büyülenen bir tek o çatlak müdürdü -________- Kulaklarım için müzik diyip müzik animesine başlarsanız, bence başlamayın derim. En azından uta no prince sama-dan uzak durun. Dram, psikolojik animelerin şarkıları baya sağlam(hepsini diyemem). Aynı şekilde müzik animelerinin kötü olduğunu söylemiyorum.Sadece ben beğenmiyorum.Bu o tür animeleri kötü yapmaz.Zevkler farklıdır.

P.S. Eğer şarkıları sağlam bir müzik animesi önerirseniz, sevinirim belki bir daha deneyebilirim:eye-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nozomi, 12 saat önce yazdı:

Ben muzik animelerine nefret ederim. (aslında bir tane izlemem soyumama sebep oldu -_-)

Tek örneğim Uta no prince sama. Iyğğğğ... -___- Tamam çizimleri güzel de, şu mal kızla mal erkeklere çok sinir oldum.Henüz bu kadar sinir geçirmemiştim anime izlerken. Ayrıca müzikleri de hiç iyi değildi. Müzik animesi yapıyorsunuz, lütfen şarkılara dikkat edin Q^Q Şarkılar böyle sıradan, vıcık vıcık olmamalı. Büyülemeli. Ama o şarkılardan büyülenen bir tek o çatlak müdürdü -________- Kulaklarım için müzik diyip müzik animesine başlarsanız, bence başlamayın derim. En azından uta no prince sama-dan uzak durun. Dram, psikolojik animelerin şarkıları baya sağlam(hepsini diyemem). Aynı şekilde müzik animelerinin kötü olduğunu söylemiyorum.Sadece ben beğenmiyorum.Bu o tür animeleri kötü yapmaz.Zevkler farklıdır.

P.S. Eğer şarkıları sağlam bir müzik animesi önerirseniz, sevinirim belki bir daha deneyebilirim:eye-milk-bottle-emoticon:

La Corda D' oro diye bir klasik müzik animemiz var hocam. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.