Jump to content
Türk Anime TV Forum
UnderminE

Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Önerilen İletiler

f648c99de8.png

Merhabalar! Ben ve arkadaşımın MyAnimeList üzerinden destansı sezon incelemeleri yapmaktan bıkması üzerine açılan bu blogu 3 yıldır bir şekilde ayakta tutmayı başardık. Mevsimlik değerlendirmeler, oynadığımız visual novel (görsel roman) tanıtımları, firma tanıtımları ve oyun incelemeleri yapıyoruz. Benim yazılarım genellikle animesi ses getiren visual noveller üzerine oluyor (Steins;Gate, Little Busters, Clannad vs). Animeleriyle karşılaştırmalarını yapıp, animede yer almayan detayları yazıyorum. Ayrıca Love Live oyun rehberi, Life is Strange teorileri gibi klasman dışı şeyler de yazıyorum. Arkadaşımın yelpazesi daha geniş; Japonca VN'ler, LN'ler, yurtdışından takvim, figür, poster vb satın alma ve fazlası hakkında saatlerce yazabilir ^_^

Bu şekilde uzun uzun tanıtmamın sebebi, şu sıralar ne hakkında yazacağımız konusunda biraz tıkanmış bulunmaktayız. LN/VN dünyası hakkında akılda soru işaretleri varsa bunlar hakkında yazılar yazmayı isteriz. Önerilere her zaman açığız ^_^/

Bir de visual novel çeviri projemiz var. Kısa ve şu sıralar çok popüler olan bir doujinshi/visual novel çeviriyoruz. Zamanla minik minik güncellemelerle onu da tamamlayacağız. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim ^o^/

Blog Linkimiz: https://akumina.wordpress.com/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3e8873f88b.jpg

Merhabalar! Geçen sene piyasaya sürülen Steins;Gate devam oyunu Steins;Gate 0 geçtiğimiz haftalarda İngilizce patchlenmişti. Kısa sürede oyunu bitirip oyun hakkında minik bir inceleme yazdım. Eğer oyun hakkında sorularınız veya spoiler açlığınız varsa (:P) yazının altına yorum olarak atabilirsiniz ^^

Yazı için >Link<

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gayet güzel incelemeler ama az ve okumadım biraz göz gezdirdim sebebi ise bu serileri izlememiş olmam durduk yere spo yemiyelim değil mi :D  clannad incelemesini beklemedeyim \^o^/ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, UnderminE yazdı:

Oxenfree

oxenfree.png

Amerikan gençlik filmlerinin paralel evren, korku, gerilm ve değişik yeniliklerle süslenmiş halini içeren bu oyunu minik bir şekilde tanıtayım dedim ^_^

>Yazı Linki<

Bu tür oyunlara karşı bir türlü oynama istek doğmuyor içimde, bir başlasam sardıracam hissi var ama işte :P

Bu birde paralel evren falanda içeriyormuş, %70 şukulu :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Bu tür oyunlara karşı bir türlü oynama istek doğmuyor içimde, bir başlasam sardıracam hissi var ama işte :P

Bu birde paralel evren falanda içeriyormuş, %70 şukulu :D

Zaten yaklaşık yarım saat oynadığında bırakamayacak noktaya geliyorsun, bir oturuşta biten tipte oyunlar bunlar :D Başlangıç klasik gidiyor ama oyunda yarım saat içinde öyle bir şey oluyor ki "bu ne ola ki" diye peşinden giderken buluyorsun kendini. %70 diyorsam bir oyuna, oynamasanız da olur demek istiyorumdur :P

Bunun yerine Transistor oynansa daha çok aşık olunur, oynayın oynattırın Transistor candır. Sahi ben bi ara onu da yazayım =w=

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.