Jump to content

Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

UnderminE

Önerilen İletiler

sürekli oyun alan biri olarak yapımcı "ubisoft" olunca For Honor a bakasım gelmiyor açıkçası  ömrümde bu kadar ilgisiz firma görmedim her oyunda hatamı olur ?? adamlar var olan oyununu gölgeleriyle  oynıyıp az uz ağacı dağı taşı değiştirip remake diye oyun çıkarıyor sazan gibi aynı oyunu alıyorsun :D nerden para kırsak derdinde olan ezik firmadır kendileri herşeyin grafik olduğunu düşünen hikayeye bir türlü odak veremeyen sınıfta kalan insanlardan oluşuyor resmen rezillik  nerde o eski firmalar biraz gidip eski squaresoft şimdiki adıyla squareenix i örnek alsınlar oyun nasıl yapılıyormuş görsünler biraz (baknz: Final Fantasy yada Tomb Raider serisi..) tepki alınca birkaç oyunu beleşe verdi birde sanki kurtarıcak kendini gerçi utanmadan beleşleri almıştım sadhsadfksad

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 69
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar! Ben ve arkadaşımın MyAnimeList üzerinden destansı sezon incelemeleri yapmaktan bıkması üzerine açılan bu blogu 3 yıldır bir şekilde ayakta tutmayı başardık. Mevsimlik değerlendirmeler, oyn

Shinkai Makoto ve Kimi no Na wa. >Yazı Linki< Shinkai Makoto'yu acayip severim ama son filmiyle beni biraz kızdırdı.

Kakegurui - 6-7. Bölüm İncelemesi Uzunca bir aradan sonra 2 parçalı bölümü tek seferde ele aldım. Bol sitemliyim, neden mangadan kopuyorsunuz nedennn >Yazı Linki<

Posted Images

3 saat önce, Singularity yazdı:

sürekli oyun alan biri olarak yapımcı "ubisoft" olunca For Honor a bakasım gelmiyor açıkçası  ömrümde bu kadar ilgisiz firma görmedim her oyunda hatamı olur ?? adamlar var olan oyununu gölgeleriyle  oynıyıp az uz ağacı dağı taşı değiştirip remake diye oyun çıkarıyor sazan gibi aynı oyunu alıyorsun :D nerden para kırsak derdinde olan ezik firmadır kendileri herşeyin grafik olduğunu düşünen hikayeye bir türlü odak veremeyen sınıfta kalan insanlardan oluşuyor resmen rezillik  nerde o eski firmalar biraz gidip eski squaresoft şimdiki adıyla squareenix i örnek alsınlar oyun nasıl yapılıyormuş görsünler biraz (baknz: Final Fantasy yada Tomb Raider serisi..) tepki alınca birkaç oyunu beleşe verdi birde sanki kurtarıcak kendini gerçi utanmadan beleşleri almıştım sadhsadfksad

O konuda yazıyı yazan arkadaş da hemfikir o yüzden zaten başlığı o şekilde atmış. Pek çok kişi senin gibi düşünüp çoğunlukla almadı zaten. Yine de iyisiyle kötüsüyle bi süre adını duyacağımız bir oyun olacağı garanti :D Yazıda da söylendiği gibi hatalar giderilirse umut var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
UnderminE, 3 saat önce yazdı:

2017 Yaz Anime Sezonu

header.jpg

Sezondan seçtiğim 5-6 yapımın minik incelemelerini yazdım ^_^

>Yazı Linki<

Shoukoku no Altair bende hayal kırıklığı yarattı ilk bölümden, zaten çevirmen Ecthelion'un dediğine göre "O Franz olayı da filler diye biliyorum, çünkü mangasının ilk 5 6 sayısında hiç yok yani. Ve kaliteyi asıl düşüren de o, bölümün. Koyun eti/kartal olayı resmen pokemonculuktu (ve bu da filler tabii)" Filler şeylerde varmış.

Birde sana Made in Abyss öneririm, göz at bakalım, ne düşüneceksin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Barış D. Baryshx Ya zaten duyduğuma göre manganın sadece ilk bölümü 66 sayfadan falan oluşuyormuş, ben hızlı geçiştirdiler diye düşündüm. Bilmiyorum her şey çok oldu bittiye geldi. Elimizde nasılsa çok bölüm var diye düşünüp takıldılar heralde. Dansöz kızı bolca koymuşlar zaten waifu-bait olarak, ben de kızı önemli bir karakter sanmıştım :D MAPPA'ya güveniyorum ama ya, bekleyelim bakalım.

Made in Abyss'i gördüm, afişte de dikkatimi çekmişti. Ama nedense ponçik ponçik karakter göresim yok diye başlamadım. Mazeretim tamamen bundan ibaret ahah Ponçiklik kadromu demon-maid ile doldurayım dedim. Abyss biraz ilerlesin eğer çok olumlu yorum toplarsa göz atarım mutlaka o7

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

UnderminE, 3 saat önce yazdı:

Kakegurui - 2. Bölüm İncelemesi

ss-2017-07-13-at-07-15-51.jpg?w=584&h=326

>Yazı Linki<

Animelere biraz daha ağırlık verdim, ama özellikle Kakegurui'ye yüklendim. Hep yapmak istediğim haftalık anime incelemelerimi Kakegurui'yle başlatıyorum \^o^/

Anlattıklarına göre pek sevebileceğim bir seri olmaz. Ondan öncede baya bir seri üzerinden güzellemeler yapıp, en son kakegurui'ye gelmişin :D önce okuyucuyu kıvamına getirmek için mi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış D. Baryshx, 56 dakika önce yazdı:

Anlattıklarına göre pek sevebileceğim bir seri olmaz. Ondan öncede baya bir seri üzerinden güzellemeler yapıp, en son kakegurui'ye gelmişin :D önce okuyucuyu kıvamına getirmek için mi :P

Yok ya Yaz Sezonu yazım tamamen alfabetikti, Watching listemi önüme alıp yukarıdan aşağıya yazmıştım :D Kake benim için sürpriz oldu ya. O kadar burun kıvırmama rağmen bu kadar seveceğimi düşünmemiştim. Mangasına da başlamayı düşünüyorum bitince :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.