Jump to content

Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

UnderminE

Önerilen İletiler

UnderminE, 21.07.2017 - 03:33 yazdı:

Kakegurui - 3. Bölüm İncelemesi

ss-2017-07-21-at-02-41-09.jpg?w=584&h=321

Düzgün kalitede çıkmayan yabancı sublar yüzünden birkaç gün geç kalıyorum hep :/ 810p sub mu çıkarılır yav.

>Yazı Linki<

Güzel inceleme olmuş, bölümden sonra okumak keyifli oldu. Zaten bu sezonun bence en eğlenceli serisi. Ellerinize sağlık, devamı gelir umarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 69
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar! Ben ve arkadaşımın MyAnimeList üzerinden destansı sezon incelemeleri yapmaktan bıkması üzerine açılan bu blogu 3 yıldır bir şekilde ayakta tutmayı başardık. Mevsimlik değerlendirmeler, oyn

Shinkai Makoto ve Kimi no Na wa. >Yazı Linki< Shinkai Makoto'yu acayip severim ama son filmiyle beni biraz kızdırdı.

Kakegurui - 6-7. Bölüm İncelemesi Uzunca bir aradan sonra 2 parçalı bölümü tek seferde ele aldım. Bol sitemliyim, neden mangadan kopuyorsunuz nedennn >Yazı Linki<

Posted Images

DenizUk, 2 saat önce yazdı:

Güzel inceleme olmuş, bölümden sonra okumak keyifli oldu. Zaten bu sezonun bence en eğlenceli serisi. Ellerinize sağlık, devamı gelir umarım.

Akşamdan beri 4. bölüme İngilizce altyazı gelmesini bekliyorum, yarın gelecek yazı. Bu sefer Türkçe altyazıdan önce yetiştirmeye planlıyorum teşekkürler ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Daha yazmadım çünkü animeyle ilgili sıkıntılarım var... Ama yazacağım sözüm söz!

Bugün kendi yazımı değil ama kardeş blogtan bir yazı getiriyorum. Yazının güzelliğine hayran kaldım, dövüş oyunlarını seven kişiler bu konuyu biliyorlardır zaten. Buyrunuz hoş bir karşılaştırma/inceleme:

c07c83c575.gif

Bir Noctis Meselesi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

2017 Kış Ayları Üzerine

1498758330_1485611612_dulce.gif?w=584&h=273

Sonbahar mevsimini üstteki yazılar sağolsun pas geçip düz Kış mevsimine çevirdim yazıyı. Havalar buz zaten, aman üşütmeyin <3 Bu yazımda Danganronpa'ya genişçe değindim, Ultra Despair Girls'ten de bahsettim. Biraz Lisa: The Painful, oradan biraz Kizumonogatari/Owarimonogatari derken bu sezon favori animem olan Net-juu no Susume'yi de ele aldım. Ufaktan da kış anime sezonunda nelere göz atacağımı kısaca özetledim. Ben bu tip ortaya karışık yazıları çok severim, umarım bu tip yazan bloggerlar artar. >_<

>Yazı Linki<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ace Attorney 5: Dual Destinies

logo.png

Ace Attorney külliyatının 3DS'e geçmesiyle bambaşka bir gidişat almasını sağlayan bu canım oyunu elden geçirdim. İlk yarısı tanıtım, ikinci yarısı tamamen spoiler. Oyun IOS ve Play Store'da da bulunuyor, meraklısına.

>Yazı Linki<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.