Jump to content

DERTLİ TANIŞMA KÖŞESİ :P

Yamato

Önerilen İletiler

Dertli tanışma köşesi :P

Yep Merhabalar efendim :D Adım Atlas Batuhan hangisini kullanırsanız artık.

17 yaşındayım İstanbulda yaşıyorum 

Yarışmaya ankaradan katılıyorum :P Çok bayat espiri oldu ama burada dursun bu yazdım artık bir kere :D 

İsteyen herkes mesaj atabilir veya bu konu başlığı altından sorular sorabilir veya Bir hoşgeldin diyebilirsiniz :D 

Ama sadece hoşgeldin de demeyin yahu kendinizide tanıtın Varsa bir derdiniz anlatın çözüm bulmaya çalışalım burada :D 

Burası hem tanışma hem dert tasa köşesi olsun 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Atlas, ben Pelin :D yirmi iki yaşındayım.s.s sen böyle yazınca kendimi şu herkesin sandalyeler ile yuvarlak oturma düzeni oluşturduğu :d ve sıra ile birbirlerinin dertlerini anlatıp-dinledikleri yerde gibi hissettim. xD Derdim konusu da.. dertsiz insan yoktur klişesi ile olayı bağlamak isterim. :D:D:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de 17 yaşındayım. "Dertler biter mi kaneki beni yer mi?" (bu nasıl cümle...)  diyerekten olaya davşan gibi dalıyorum. Iki adım var ama bu ara Olgun ismini kullanıyorum. Atlas çok hoş bir isim   Koyanın beynine sağlık benim adım da böyle bir şey olsaydı keşke. Neyse tanıştığımıza memnun oldum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Xue yazdı:

Hoş geldin Atlas, ben Pelin :D yirmi iki yaşındayım.s.s sen böyle yazınca kendimi şu herkesin sandalyeler ile yuvarlak oturma düzeni oluşturduğu :d ve sıra ile birbirlerinin dertlerini anlatıp-dinledikleri yerde gibi hissettim. xD Derdim konusu da.. dertsiz insan yoktur klişesi ile olayı bağlamak isterim. :D:D:D

Tanıştığıma memnun oldum efenim (: benimde amacım bu algıyı yaratmaktı zaten :D Madem siz bir klişeyle olayı bağlıyorsunuz derdi olan olursa yardımlarınızı tam burada :D bakın tam burada Konu başlığının altında bekliyoruz :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, korkunclukitap yazdı:

Ben de 17 yaşındayım. "Dertler biter mi kaneki beni yer mi?" (bu nasıl cümle...)  diyerekten olaya davşan gibi dalıyorum. Iki adım var ama bu ara Olgun ismini kullanıyorum. Atlas çok hoş bir isim   Koyanın beynine sağlık benim adım da böyle bir şey olsaydı keşke. Neyse tanıştığımıza memnun oldum. 

Bende tanıştığımıza memnun oldum Korkunçlu beyefendi ;) Kaneki sizi yer mi bilemem ama davşan gibi araya dalışınıza hayran kaldım :D İsmim konusunda yaptığınız yorum içinde teşekkür ederim. Bakın tanışmakla kalmasın bir derdiniz olursa tam buradayım. Konu başlığının altında istediğiniz zaman kafa dağıtmaya uğrayın yanıma :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, koraman123 yazdı:

Merhaba ben Hakan yaşım 16 Toriko gibi güzel bir anime bulamadım 2 yıldır çok dertlendim bu duruma yardım edin :/

Tanıştığımıza memnun oldum dostum (: Sana toriko gibi bir anime öneremem belki ama son zamanlarda izlemiş olduğum ve sonları biraz konu akışını bozsa'da hoşuma giden bir animeyi seninle paylaşmak isterim ''Claymore'' 2007 yapımı bir anime beğenirsen Mangasına da bir göz atmanı tavsiye ederim ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.