Jump to content

AniDB Top Waifu&Husbando Listesi

Gallardo

Önerilen İletiler

AniDB sitesine son zamanlarda eklenen bir özellik. Erkek kullanıcılar çoğunlukta olduğu için ilk sıralar tamamen Waifu'lardan oluşmakta. Husbando'lar listeye epey sonradan dahil oluyor.

İlk 10'u yazıyorum:

10) Gokou Ruri (Ore no İmouto): 41

Spoiler

101412.jpg

9) Katsura Hinagiku (Hayate no Gotoku): 43

Spoiler

73754.jpg

8) Senjougahara Hitagi (Monogatari Serisi): 47

Spoiler

287902.jpg

7) Megumin (Konosuba): 48

Spoiler

315457.jpg

6) Makise Kurisu (Steins; Gate): 50

Spoiler

114399.jpg

5) C.C. (Code Geass): 51

Spoiler

277149.jpg

4) Saber (Fate Serisi): 57

Spoiler

132559.jpg

3) Rem (Re: Zero): 63

Spoiler

311781.jpg

2) Toosaka Rin (Fate Serisi): 67

Spoiler

270529.jpg

1) Holo (Spice and Wolf): 150

Spoiler

303214.jpg

Listenin Tamamı: 

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=characterlist&orderby.waifu=0.2&orderby.rating=1.2&orderby.name=2.1&orderbar=0&noalias=1

Holo'nun bu kadar fark atması beni şaşırtsa da, öneri bazında faydalı bir liste olacağını düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 23.05.2017 at 17:29, Mileydi yazdı:

Hani Husbandolar nerede :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: 

Dominator un bile oylandığı bir liste bir şeyler beklemeli miyiz :oniondesuplz:

144) Guts: 9

179) Gintoki: 8

206) Alucard: 7

300) Yang Wen-li: 5 (bunu yazmazsam olmaz)

En yüksek olanlar. Maalesef çoğunluğa yarayan bir liste :P

Evet neko, mecha... gibi insan olmayan karakterler de var. Biraz ezbere kaçmışlar oylama konusunda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
35 dakika önce, Gallardo yazdı:

144) Guts: 9

179) Gintoki: 8

206) Alucard: 7

300) Yang Wen-li: 5 (bunu yazmazsam olmaz)

En yüksek olanlar. Maalesef çoğunluğa yarayan bir liste :P

Evet neko, mecha... gibi insan olmayan karakterler de var. Biraz ezbere kaçmışlar oylama konusunda :D

Bence direk loto oynar gibi sallamislar, tamam %100 net bir sonuç zaten beklemiyorum ama bu kadar da ıska olmamalı, Anime izleyen kadınlar, kadınlarımız nerede ? Anime izleyen kitlenin %999999 erkek oldugunu veya bu sektöre maalesef yön verenlerin erkek oldugunu bu tarz anketlerden gayet net anlaşılıyor ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...
Mileydi, 23.05.2017 - 17:29 yazdı:

Hani Husbandolar nerede :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: 

Dominator un bile oylandığı bir liste bir şeyler beklemeli miyiz :oniondesuplz:

Cinsiyet ayarlarıyla biraz oynayınca şöyle bir liste çıkıyor: https://anidb.net/character/?noalias=1&orderbar=0&orderby.gender=0.2&orderby.rating=2.2&orderby.waifu=1.2

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
Gallardo, 23 dakika önce yazdı:

Cinsiyet ayarlarıyla biraz oynayınca şöyle bir liste çıkıyor: https://anidb.net/character/?noalias=1&orderbar=0&orderby.gender=0.2&orderby.rating=2.2&orderby.waifu=1.2

3. Gintoki :onion_yep_by_7anime7drawer7:Emel kulakların çınlasın hep söyler böyle kocam, abim, babam vs.vs. birisi olsun diye, ben burun karıştırmasına uyuzum ama onun haricinde süper karakter tabi çilekli süt etkiside var:admire2-onion-head-emoticon:

4. Kougami tabiki haremimim baş tacı :thank_you__onion_by_elcerbero:

Victor u ilk 30 da görememek üzdü :sad__sad__onion_by_elcerbero:Bu listeye haremlikten ziyade otumturaklı erkek karakterler diye biliriz İlk 30 için geçerli diğerlerine bakmadım listede sadece Kanema ıykk :tar-onion-head-emoticon: dedirtti o kadar kusur kadı kızında da olur :info-onion-head-emoticon: Birde ne çok trap varmış :scared-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mileydi, 17 saat önce yazdı:

3. Gintoki :onion_yep_by_7anime7drawer7:Emel kulakların çınlasın hep söyler böyle kocam, abim, babam vs.vs. birisi olsun diye, ben burun karıştırmasına uyuzum ama onun haricinde süper karakter tabi çilekli süt etkiside var:admire2-onion-head-emoticon:

4. Kougami tabiki haremimim baş tacı :thank_you__onion_by_elcerbero:

Victor u ilk 30 da görememek üzdü :sad__sad__onion_by_elcerbero:Bu listeye haremlikten ziyade otumturaklı erkek karakterler diye biliriz İlk 30 için geçerli diğerlerine bakmadım listede sadece Kanema ıykk :tar-onion-head-emoticon: dedirtti o kadar kusur kadı kızında da olur :info-onion-head-emoticon: Birde ne çok trap varmış :scared-onion-head-emoticon:

Traplar muhtemelen waifu denip de işaretlendi aslında Gintoki ve Kougami zirveyi paylaşıyor diyebiliriz :)

Çınlatalım kulaklarını @Amygirl

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.