Jump to content

Dünya aslında çok net imiş...

sShoguNn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aylar önce forumun chatine ilk geldiğim zamanlarda yazmıştım chatte takılanlardan belki hatırlayanlar olur ben yıllardır miyopum ve uzağı çok kötü görüyorum. Daha o zamanlardan bana doktora git d

Bende miyopum ama gözlük vermediler.Nedeni ise gizli miyopmusum.Sağ gözüm 2 numara olmasına ragmen vermediler.Bir daha gidecem.Hayırlısı :D

Ben sana kıyamam    Göz kusuru olanların çoğu gözlük takıncaya kadar göz kusuru olduğunu bilmiyor.  Araba kullanırken bir araba takip mesafesinden takip ettiğim arabaların plakasını okuy

sShoguNn, 20 dakika önce yazdı:

Hoş buldum :cool-onion-head-emoticon: Numarayı bilmiyorum da 1.25 li 0.75 li bişeyler söylemişti doktor galiba tam hatırlamıyorum :D Çünkü birde numaraların yazdığı kağıdı gözlükçüde bıraktık :sweating-onion-head-emoticon: Nasıl olduğunu da bilmiyorum oyma işlemini yani yıllardır böyle :D

Benimki 3 ve 3.50 tu sanırım :gameaddictplz:

30 cm uzağımızdaki nesneleri bile bulanık görüyorum :dong-onion-head-emoticon:

Gözlüğü sıcak su ve sıvı sabunla yıka o zaman 1080p görüyorsun :admire-onion-head-emoticon:

Yagmur yağınca kötü oluyor. Sağnak yağmurda şemsiyesiz kalma :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış D. Baryshx, Bir saat önce yazdı:

Bende 1.5 miyop olarak aranıza katılıyorum. Gözlüğü sadece araba kullanırken ve televizyon izlerken takıyorum,  gözlük kullanmaktan hoşlaşmıyorum cınım:fuck_that_bitch_yao_pff_low:

Oooo sende mi? :D Aslında evet bende öyle düşünüyorum televizyon izlerken ve dışarda gezerken özellikle gece gün ışığı gittiği zaman benim görüşüm çok bulanıklaşıyor o zaman takarım diye düşünüyordum ki doktor sürekli tak dedi :fliptableplz:

Asperatus, Bir saat önce yazdı:

1.5 miyop, 10 yıldır gözlük takıyorum. Genetik sanırsam :/

Lise döneminde sadece derslerde takardım, üniversiteye geçince sürekli takmaya başladım, hala da takıyorum.

Numaralı güneş gözlüğüm de var. Herkese öneririm.

Edit : 2 yılda bir göz muaynesi oluyorum. Herhangi bir artma azalma olmuyor numaramda.

Derste bende takardım da mezun oldum :D Şimdi anca başka üniye gidersem işe yarayacak o konuda :D

Çünkü bende tahtayı göremiyordum :DD

Kikuchi, Bir saat önce yazdı:

Benimki 3 ve 3.50 tu sanırım :gameaddictplz:

30 cm uzağımızdaki nesneleri bile bulanık görüyorum :dong-onion-head-emoticon:

Gözlüğü sıcak su ve sıvı sabunla yıka o zaman 1080p görüyorsun :admire-onion-head-emoticon:

Yagmur yağınca kötü oluyor. Sağnak yağmurda şemsiyesiz kalma :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Oha 30 cm bile bulanıksa bayağı kötü o zaman :(

Benim 2-3 metredeyken yazılar bulanıklaşıyor

Geceleri de gün ışığı olmadığı için her şey biraz bulanıklaşıyordu :gameaddictplz:

Ben şuan gözlüğü yeni aldığım için yıkamaya ne kadar gerek var bilmiyorum ama 1080p görmeye başladım cidden :D

Yağmurda da çıkarırım artık çünkü o kadar kötü değil ya bunca zaman hep gözlüksüz yaşamıştım zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mileydi, 1 saat önce yazdı:

Günaydın körler :angel2-onion-head-emoticon: Ama en körünüz benim anlaşılan, 4,5 miyop 4 astigmat ve azcık hipermetrop ile gözlükle bile 30 cm yakını görmekte zorlanan ben :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Birde üstüne alerji :silence-onion-head-emoticon: Bluray yayına geçmek için neler vermezdim :sigh-onion-head-emoticon:

Sen gözüne çivi falan mı soktun ya :onion_emo_2_by_theg_force:

sShoguNn, 7 saat önce yazdı:

Oha 30 cm bile bulanıksa bayağı kötü o zaman :(

Benim 2-3 metredeyken yazılar bulanıklaşıyor

Geceleri de gün ışığı olmadığı için her şey biraz bulanıklaşıyordu :gameaddictplz:

Ben şuan gözlüğü yeni aldığım için yıkamaya ne kadar gerek var bilmiyorum ama 1080p görmeye başladım cidden :D

Yağmurda da çıkarırım artık çünkü o kadar kötü değil ya bunca zaman hep gözlüksüz yaşamıştım zaten :D

Bi kere takınca çıkarsın gelmiyor  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
Kikuchi, 7 dakika önce yazdı:

Sen gözüne çivi falan mı soktun ya :onion_emo_2_by_theg_force:

Lise de 0,50 ile başlayıp giderek yükselen bir grafik izledim çok istikrarlıyım bu konuda :big-eye-onion-head-emoticon: 30 undan sonra göz numarası büyümez demişlerdi ama benim 2 derece birden yükseldi ve yükselmeye devam ediyor demek ki biyolojik yaşım hala kendini bulamamış 20 lerin de sanıyor:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:Ama bu sadece gözler için geçerli diğer her yer gayet yaşının üstünde :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mileydi, 6 saat önce yazdı:

Günaydın körler :angel2-onion-head-emoticon: Ama en körünüz benim anlaşılan, 4,5 miyop 4 astigmat ve azcık hipermetrop ile gözlükle bile 30 cm yakını görmekte zorlanan ben :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Birde üstüne alerji :silence-onion-head-emoticon: Bluray yayına geçmek için neler vermezdim :sigh-onion-head-emoticon:

Uhaaaa o ne be :whaaat2-onion-head-emoticon:

Forumda gözü bozuk olmayan biri yokmu hiç? :whaaat1-onion-head-emoticon:

Kikuchi, 4 saat önce yazdı:

Bi kere takınca çıkarsın gelmiyor  :cool-onion-head-emoticon:

Evet bu kadar net ve detaylı görmek muazzam bişey olduğu için çıkarmak istemiyorum :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.