Jump to content

Dünya aslında çok net imiş...

sShoguNn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aylar önce forumun chatine ilk geldiğim zamanlarda yazmıştım chatte takılanlardan belki hatırlayanlar olur ben yıllardır miyopum ve uzağı çok kötü görüyorum. Daha o zamanlardan bana doktora git d

Bende miyopum ama gözlük vermediler.Nedeni ise gizli miyopmusum.Sağ gözüm 2 numara olmasına ragmen vermediler.Bir daha gidecem.Hayırlısı :D

Ben sana kıyamam    Göz kusuru olanların çoğu gözlük takıncaya kadar göz kusuru olduğunu bilmiyor.  Araba kullanırken bir araba takip mesafesinden takip ettiğim arabaların plakasını okuy

Asperatus, Bir saat önce yazdı:

Ben de dün yeni gözlüğümü taktım.

Kemik çerçeve kullanıyordum önceden. Üniversitenin ilk günü taktıydım, son günü çıkarmış olayım dedim.

Artık titanyum çerçeve takılıyoruz. Hala alışamadım :/

Evet benimki de kemik sanırım

Ama güneş gözlüğümünki titanyum :relax1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Rakuncuk, Bir saat önce yazdı:

Gözlük takamayan biri olarak yazayım kıfdfdjfd

Dünya cidden net.

Ama gözünle görünce yani keşfetme açısından bakarsak her şey sır gibi ama teknoloji sayesinde sırların xbelasını veriyoruz *-*

Adminlerden özür *-*

Hmm ilginç bir yorum seninki :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mileydi, 01.07.2017 - 10:58 yazdı:

Lise de 0,50 ile başlayıp giderek yükselen bir grafik izledim çok istikrarlıyım bu konuda :big-eye-onion-head-emoticon: 30 undan sonra göz numarası büyümez demişlerdi ama benim 2 derece birden yükseldi ve yükselmeye devam ediyor demek ki biyolojik yaşım hala kendini bulamamış 20 lerin de sanıyor:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:Ama bu sadece gözler için geçerli diğer her yer gayet yaşının üstünde :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

ablamın göz numarası 4,50. duyan kör zannediyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.