Jump to content
Türk Anime TV Forum
Eolo-sama

( 02 / 24 ) Shoukoku no Altair

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Shoukoku no Altair

Anime Türü : Dram, Fantezi, Macera, Shounen, Tarihi

Bölüm Sayısı : 02 / 24

Yapım Yılı : 2017

Çevirmen : Eolo-sama

Düzenleme : Eolo-sama

Özet: Mahmut Tuğrul, Türkiye Askeri Devleti’nin Divan’ında görevli genç bir paşadır. Saldırgan Balt-Rhein İmparatorluğu’nun yarattığı tehdit yüzünden savaş bulutları Mahmut Paşa’nın ülkesinin üzerinde toplanmaktadır. Savaş yanlıları ve barış yanlıları arasında ikiye ayrılan Divan’a rağmen Mahmut Paşa ne pahasına olursa olsun barışı korumak için çalışmaya başlar. O antik dünyanın politikalarının derinlerine indikçe karşısına yeni dostlar ve düşmanlar çıkacaktır. Galip taraf kim olacak? Eğer savaş kaçınılmazsa Mahmut Paşa ne yapacak?

 

 
Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Taylan'ım yakışıklım kolay gelsin, sabırsızlıkla bekliyorum, güncel takip edeceğim nadir serilerden biri olacak gibi duruyor, ilk bölümü izledikten sonra daha netleşir sanırım bakalım nasıl bir anlatım ortaya çıkacak...

Gambaree :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

 Mahmut Tuğrul, Türkiye Askeri Devleti’nin Divan’ında görevli genç bir paşadır. Saldırgan Balt-Rhein İmparatorluğu’nun yarattığı tehdit yüzünden savaş bulutları Mahmut Paşa’nın ülkesinin üzerinde toplanmaktadır. Savaş yanlıları ve barış yanlıları arasında ikiye ayrılan Divan’a rağmen Mahmut Paşa ne pahasına olursa olsun barışı korumak için çalışmaya başlar. O antik dünyanın politikalarının derinlerine indikçe karşısına yeni dostlar ve düşmanlar çıkacaktır. Galip taraf kim olacak? Eğer savaş kaçınılmazsa Mahmut Paşa ne yapacak?

Oy oy kendi tarihi olaylarını bitirdiler bizimkine el attılar...Daha fazla olsa keşke...Harika iş çıkarıyorlar vesselam..:ahaaah-onion-head-emoticon:Emek verip paylaşım için arigatou Eolo-sama..:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×