Jump to content

( 12 / 12 ) Aho Girl

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Aho Girl

Anime Türü : Komedi, Romantizm, Okul, Shounen

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2017

Çevirmen : Sinsine

Düzenleme : Sinsine

Özet: Seriye ait 4-koma mangada, çoktan seçmeli sınavlarda bile "0" almayı becerebilen, su katılmamış salak olan Hanabatake Yoshiko isimli bir kız anlatılmaktadır. Yoshiko, çocukluk arkadaşından hoşlandığını iddia etmektedir ve okulda da bu arkadaşıyla vakit geçirir. Tabii çocukluk arkadaşı olan bu zavallı çocuk da, Yoshiko'nun tüm salaklıklarına göğüs germek zorunda kalır.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 163
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Aho Girl Anime Türü : Komedi, Romantizm, Okul, Shounen Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2017 Çevirmen : Sinsine Düzenleme : Sinsine Özet: Seriye ait 4-koma

7. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

8. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Posted Images

Nones, 44 dakika önce yazdı:

Ben özellikle afişteki kızımızın o surat ifadesine bittim.

Çıksa da izlesek, animeyi çok merak ediyorum

Kolay gelsin Sine :waiting-onion-head-emoticon:

Kızın salaklığının bir sınırı yok cidden :) Çok hoşlanmadığım bir tür aslında ama neden bu işkenceyi kendime reva gördüm hiç bilmiyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nones, 2 dakika önce yazdı:

Tahminlerimden daha salak ve daha komik çıktı kız. Ben şahsen izlerken eğlendim. Çocuk da bayağı bir iyiydi yalnız. Lakin diğer kızlar da bizim kız kadar olmasada saf gibi geldi bana.

Emeğine sağlık Sine:waiting-onion-head-emoticon:

Diğerleri saf Japon kızı kıvamında ama bizim esas kız süzme salak :) Ama ilginç bir şekilde tatlı da :) Çocuk sonunda sinir krizi geçirmezse iyidir. Bakalım bizim tek hücrelinin aşkı nasıl sonuçlanacak :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sine Güneş (Sinsine), Şimdi yazdı:

Diğerleri saf Japon kızı kıvamında ama bizim esas kız süzme salak :) Amma ilginç bir şekilde tatlı da :) Çocuk sonunda sinir krizi geçirmezse iyidir. Bakalım bizim tek hücrelinin aşkı nasıl sonuçlanacak :)

Ben özellikle çocuğun kızı öldürme ya da hapse atma planlarına bayıldım :D 

Bayağı zevkli geçecek anime. Kolay gelsin tekrardan, takipte olacağım :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arcangelo, 6 dakika önce yazdı:

salak karakterleri seviyorum eğlenceli geliyor :D teşekkürler çevirmenim eline sağlık

Ben genelde klasik Japon kızı saf/salak karışımını sevmiyorum ama bu kız doğal salak olduğu için bana bile sevdirdi kendini :) Bakalım ilerleyen bölümlerde canımızdan mı bezdirir, gülmeye mi doyurur göreceğiz :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sine Güneş (Sinsine), 45 dakika önce yazdı:

Ben genelde klasik Japon kızı saf/salak karışımını sevmiyorum ama bu kız doğal salak olduğu için bana bile sevdirdi kendini :) Bakalım ilerleyen bölümlerde canımızdan mı bezdirir, gülmeye mi doyurur göreceğiz :) 

şimdi izledim de süperdi tek kelimeyle baya eğlendim. kız düşündüğümden daha salak çıktı bu kadar beklemiyordum bu yaşa kadar nasıl gelebildi acaba :D erkek karaktere de bayıldım o olmasa bizim kızın hali ne olurdu. tek üzüldüğüm nokta kısa olması 24 dakika bile yetmezken 12 dakika nedir yapmayın bunu. merakla bekliyorum devamını, tekrar teşekkürler böyle bir animeyle tanıştırdığınız için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.