Jump to content

Fairy Tail'in yeni sezonu belli oldu

Mikasa-

Önerilen İletiler

Fairy tail ile ilgili görsel sonucu

Selam Fairy Tail hayranları! Bildiğiniz gibi Hiro Mashima'nın anime filmi biraz geride kaldı. Bugün, Twitter'da Fairy Tail'in "son sezonunun" önümüzdeki sene prömiyeri olacağını doğruladı.

Fairy Tail sevenler ilerlemeli ve 2018 yılına ait takvimlerini işaretlemeli ve yıl için  geniş açı bırakmalıdır. Sonuçta, Fairy Tail'in sekizinci sezonunun ne zaman düştüğünü söylenmedi. Mashima, anime'nin uzun zamandır beklenen dönüşü konusunda taraftarları bilgilendirmek için hem Japonca hem de İngilizce tweet yaptı.

Fairy Tail'in yeni bölümlerini ilk kez başlatıması Fairy Tail Zero ile 2016'da tekrar geride kaldı. Anime, Fairy Tail loncasını kuran büyücüleri izlerken Mashima'nın orijinal hikayesinin bir ön izlenimiydi.

Mangakanın Twitter hesabını aşağıdaki linkten bulabilirsiniz

https://twitter.com/hiro_mashima

Kaynak: http://comicbook.com/anime/2017/07/21/fairy-tail-final-season-8-announced/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Never4Ever, 18 saat önce yazdı:

Fan servis gücü bu olsa gerek, yoksa Katekyo Hitman Reborn, Bleach, Kenichi gibi animelerin de devamı olurdu başka bir ihtimal gelmiyor aklıma...

aynen öyle. ama ben yapımcıların artık eski serileri yavaş yavaş bırakmalarını ve yeni fikirlerle yeni konularla gelmesini istiyorum. sürekli aynı şeylerin ucunu değiştirip yeni seri diye koyuyorlar olmaz ki. "ana karakter farklı yere gidiyordu, artık onlar buraya geliyor!"(re:creators) "ana karakter başka dünyaya giderken yanında tanrıça götürüyor!"(konosuba) "bi askeri güçler başka dünyaya gitmemişlerdi, şimdi onlar da gitti!"(gate) "bu sefer başka dünya karakterleri dünya restoranına bir günlüğüne gelip aynı cümleleri kurarak bizi övüyorlar!"(isekai shokudou)
nedir şu farklı dünyanın espirisi anlamıyorum ki. assassin's creed, call of duty gibi her yıl tıpkısının aynısı çıkan ubisoft oyunlarından farkı kalmadı bu konseptin. ama birden fazla çıkıyor.:fuck_that_bitch_yao_pff_low:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
LieWish, 22.07.2017 - 15:54 yazdı:

aynen öyle. ama ben yapımcıların artık eski serileri yavaş yavaş bırakmalarını ve yeni fikirlerle yeni konularla gelmesini istiyorum. sürekli aynı şeylerin ucunu değiştirip yeni seri diye koyuyorlar olmaz ki. "ana karakter farklı yere gidiyordu, artık onlar buraya geliyor!"(re:creators) "ana karakter başka dünyaya giderken yanında tanrıça götürüyor!"(konosuba) "bi askeri güçler başka dünyaya gitmemişlerdi, şimdi onlar da gitti!"(gate) "bu sefer başka dünya karakterleri dünya restoranına bir günlüğüne gelip aynı cümleleri kurarak bizi övüyorlar!"(isekai shokudou)
nedir şu farklı dünyanın espirisi anlamıyorum ki. assassin's creed, call of duty gibi her yıl tıpkısının aynısı çıkan ubisoft oyunlarından farkı kalmadı bu konseptin. ama birden fazla çıkıyor.:fuck_that_bitch_yao_pff_low:

kardeş....... call of duty ubisoft oyunu değil, activision/blizzard oyunudur. Umarım anime dışına çıktım diye banlanmam ama söylemeden edemedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.