Jump to content

Nanohana Boys

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Nanohana Boys

1.png

Seri Adı                   : Nanohana Boys (無聲的羈絆, 菜の花ボーイズ, 낮은 곳으로)

Tür                          : Manhwa

Bölüm                     : 63

Yazar                      : Pyon

Yayın Yılı                : 2000

Durumu                  : Tamamlandı

Tür                         : Komedi, Dram, Okul Hayatı, Hayattan Kesitler

Konusu                  : Onishi Yuu ve Ishida Kenji adlı iki engelli gencin lise hayatları ve gelişen arkadaşlık ilişkilerini konu alan manhwa da kısaca, Onishi Yuu, lise yıllarında serseri takılan, pek de bir şeye değer vermeyen başına buyruk bir gençtir, ta ki, geçirdiği bir motosiklet kazasına kadar, hastanede yattığı süre zarfında farkına vardıkları ve kazadan sonra vücudunun bazı bölgelerinde, özelikle sol gözünde meydana gelen görme kaybı sonucu serseri hayattan elini eteğini çekmiş ve 1 yıllık aradan sonra tekrar lise hayatına dönmüştür. Yan sırasında oturan İshida Kenji ile birazda öğretmeninin ricası üzerine arkadaşlık kurmaya çalışır, başta aralarında yanlış anlaşılmalar olsa da Yuu, Kenji ‘nin sağır olduğunu öğrendikten sonra ilişkileri olumlu yönde ilerlemeye başlar…

İnsanların değişebileceğine inanıyor musunuz?

Serinin Türkçe çevirisi yok maalesef, varsa da ben bulamadım, bende tesadüf eseri nette fujoshi fujoshi gezerken bir instagram sayfasında rastladım ve tamamen farklı beklentiler ile okumaya başladım, evet bir fujoshi olarak hayal kırıklığı yaşadım ama okuduktan sonra iyi ki okumuşum, iyi ki bu seriye rast gelmişim ve yaşasın fujoshi shipleme birliği diye içimden 3 kere oley oley oley nidalarının yankılanmasına izin verdim.

Uzun zamandır okuduğum en güzel serilerde biri, onlarla güldüm, ağladım, oh çektim… Daha da devam etmesini isterdim ama tadında bırakmış Manhwaga ‘mız, bence iyi etmiş, lise yılları, üniversite yılları, kavgaları, umutları ile gerçekten çok naif, yumuşak bir seriydi. Özelikle Yuu ‘nun babasının bir sahnesi vardır ki yürü be diye bağırdım resmen…

Benim en sevdiğim karakter Kenji oldu, o ne tatlılıktır, ne saflıktır, resmen elime geçse mıncır mıncır yanaklarına saldırır, sen ağlama ben ağlarım diye salya sümük eşlik ederdim ona…

KARAKTERLER

ONİSHİ YUU 

2.png

iSHİDA KENJİ

3.png

ONİSHİ MIU

4.png

HASEGAWA AKİRA

Spoiler

5.png

KIYOMİZU KEİTA

Spoiler

6.png

TAKASHİ SOTASHİ

Spoiler

7.png

SUDO MINA

Spoiler

8.png

HARA-SENSEİ

Spoiler

9.png

SERİDEN KARELER

Spoiler

-10.png

Spoiler

-11.png

Spoiler

-12.png

Spoiler

-13.png

-14.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
Barış D. Baryshx, 7 dakika önce yazdı:

Dedim aha shounen-ai'dir kesim ama değilmiş :D animesi olsa izlenir ama daha türkçe manhwa'sı yokmuş. :( Emeğine sağlık, sağır eleman ile nasıl anlaşıyorlardı, işaret dilini mi öğrendi acep yuu ;)

Değil değil gönül rahatlığı ile bakınabilirsin :teehee-crazy-rabbit-emoticon:Teknoloji sağ olsun telefon mesajları ne işe yarıyor :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
Arcangelo, 2 dakika önce yazdı:

fujoshi damarlarım kabarmıştı ama yanlış alarmmış :D yuu çok sevimli görünüyor gözlüklü karakterlere bayılıyorum, ingilizcem çok iyi değil ama okumaya çalışacağım teşekkürler adminim :)

Çok ağır bir dili yok, benimde öyle ahım şahım bir İngilizce bilgim yok zaten :bye-crazy-rabbit-emoticon:azcık resimlerden azcık verilen ifadelerden birazda sözlük yardımı ile gayet başarılı bir okuma gerçekleştirdim eminim sende yapabilirsin gambare çok güzel bir seri oku oku oku oku oku :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.