Jump to content

Türkiye'nin Güzide Topluluğuna Yeni Bir Üye Geldi!

Pseudohomophylus

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar ben Pseudohomophylus (kusura bakmayın ismimi vermek istemiyorum) 20 yaşındayım Konya'da yaşıyorum Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim 7 senedir anime ile içli dışlıyım son 4 senedir biraz uzak kalmıştım artık en azından beğendiğim animeleri takip edebiliyorum yazları daha aktif olmak üzere yıl boyunca forumda sizinle beraber gülüp eğlenmek istiyorum.

Aslında geçen sene foruma kaydoldum ancak aktif olarak kullanmıyordum artık biraz daha göze batacak bir insan olacağımı düşünüyorum

Yabancı dillere ilgim var çat pat 4-5 dil biliyorum dilerseniz yabancı dillerde de sizlerle konuşmak isterim tabi bildiğim kadarıyla hedefim Fatih Sultan Mehmet han ve diğer bazı padişahlar gibi en az 7 dil öğrenmek (bana şans dileyin ^.^) 

Resim çizmeyi seviyorum çoğunluğu karakalem olmak üzere diğer çizimlere de ilgim var ancak her zaman çizemiyorum  çoğunlukla yarım kalıyor çizdiklerim not defterlerimin kenarları beni benden daha iyi anlatır bu konuda 

Kahveyi çikolatayı minik şeyleri ve ayakkabı kutularını seviyorum hatta kutularını ayakkabılardan daha çok seviyorum garip şeyleri biriktirmeyi de seviyorum

Sevmediklerim cansız varlıklardan kokusu kötü olanlar ve canlılardan ise ölçüyü kaçıranlar

Uzun bir yazı oldu affınıza sığınarak hepinize tekrardan MERHABA 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hoş geldin, keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falan filan :dancing-crazy-rabbit-emoticon:Ayakkabı kutusu nedense başka şeyler çağrıştırdı :evil-smile-onion-head-emoticon:Cansız varlık derken  :oniondesuplz:Masa, taş, gözlük gibi şeylerde cansız varlığa giriyor sevmiyor musun yani? Ben gözlükleri severim misal :angel2-onion-head-emoticon: Neyse fazla saçmalamadan gideyim ben :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.