Jump to content

Türkiye'nin Güzide Topluluğuna Yeni Bir Üye Geldi!

Pseudohomophylus

Önerilen İletiler

Mileydi, 6 saat önce yazdı:

Hoş geldin, keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falan filan :dancing-crazy-rabbit-emoticon:Ayakkabı kutusu nedense başka şeyler çağrıştırdı :evil-smile-onion-head-emoticon:Cansız varlık derken  :oniondesuplz:Masa, taş, gözlük gibi şeylerde cansız varlığa giriyor sevmiyor musun yani? Ben gözlükleri severim misal :angel2-onion-head-emoticon: Neyse fazla saçmalamadan gideyim ben :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Hoş buldum ? teşekkürler ayakkabı kutularını atmaya kıyamıyorum sert yapılarından dolayı çeşitli şekillerde kullanıyorum çok faydalıdır bir şeyleri sık sık biriktiren biri için olmazsa olmaz bence 

Kötü kokulu olan cansız varlıklardan hoşlanmıyorum onun dışındakileri severim ?

WindHarmony, Bir saat önce yazdı:

hoşgeldin keyifli forumlar

Hoş buldum ? teşekkürler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pryda, 23 saat önce yazdı:

Hoş geldin. Anime seven herkesin yabancı dillere ilgisi oluyor sanırım :D ben de ingilizcenin yanında B2 seviyesinde fransızca biliyorum ayrıca İspanyolca A2 oldum sanırım :P Keyifli vakit geçirmen dileğiyle...

Hoş buldum bir yerde duymuştum anadilinden farklı bir dil  bilen insanlar 2. 3. ve daha sonraki yabancı dilleri öğrenirken yalnızca tek dil bilenlere göre daha çabuk öğreniyor ve daha az zorlanıyorlarmış

Bilimsel olarak beyin yarım kürelerindeki konuşma merkezlerinin gelişim sürecini ele alırsak yaklaşık 4-6 yaşına kadar bir çocuğa pek çok yabancı dil rahatlıkla öğretilebilir  ve bu çocuk öğretilen bu dilleri aksansız ana diliymiş gibi konuşabilir:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir de bayansan ben senin ufağınım. Tıp düşünüyorum, derslerimde başarılıyım ve insan vücuduna cidden ilgim var. Çizim konusu olsun dil olsun, iki insan bu kadar benzemez yahu :D  

(Ayakkabı kutusu deyince tabi insanın aklına başka şeyler geliyor :p )

Sadede geliyorum, hoş geldin! :allthethingsplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.