Jump to content

Selamlarrrrr!!!

siperia

Önerilen İletiler

Hepinize Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim ama yaklaşık olarak 6 yıllık bir anime geçmişim var. Konuyu açmamın sebebi hem yeni bir iki kişiyle tanışmak hemde belki benim sevdiğim tarz anime sevenleri ile yeni gelecek olan animeleri paylaşmak. Gecen yıllarda bir kaç manga çevirmişliğim oldu ancak bazı problemlerden dolayı ayrılmak zorunda kalmıştım(Lys falan). Dilime güveniyorum diyebilirim yani.Ve psikolojik animelere bayılıyorum. Örnek vermek gerekirse Higurashi no Naku Koro ni (When they cry) , Another , Deadman Wonderland Vb..Ah birde Elfen Lied ve Kiseijuu: Sei no Kakuritsu gibi animelerde efsaneydi :)  Dediğim gibi hepinizle tanışmak isterim ve  önerebileceğiniz animelere açığım. Tanıştığımıza şimdiden memnun oldummmm!!!! :cute-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin ben Sinan tanıştığıma memnun oldum :)  Önerilere açıksan o zaman manga olarak grand blue önerebilirim, anime olarak zevkinden yolara çıkarak Ghost in the shell sevebileceğini düşünüyorum.Umarım keyifli vakit geçirirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pryda, 26 dakika önce yazdı:

Hoş geldin ben Sinan tanıştığıma memnun oldum :)  Önerilere açıksan o zaman manga olarak grand blue önerebilirim, anime olarak zevkinden yolara çıkarak Ghost in the shell sevebileceğini düşünüyorum.Umarım keyifli vakit geçirirsin

Memnun oldum sinan bende irem ismimi yazmayı unutmuşum :D Ghost in the shell i biliyorum aynı zamanda oyunu da çok güzel denemediysen dene derim. Teşekkürler öneri için tekrardan memnun oldum! 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fumi, 4 dakika önce yazdı:

Merhabaaaaa hoş geldin

Psikolojik anime seviyosun demek danganronpa öneririm

Hiç duymadığım bir anime yarın ilk işim ona bakmak olacak! VEE hoş buldum :) Başka önerileriniz varsa özelden mesaj atma var mı bilmiyorum ama yollarsanız sevinirim. Teşekkürler !

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hoş geldin, keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falan filan :cool-onion-head-emoticon: Tanışma konularında öneri istemek ve vermek yasaktır, forumumuz da bu tarz konularımız vardır oraları incelemenizi tavsiye ederim. Üst üste mesaj atmak yasaktır, birden fazla kişiye cevap vermek istediğiniz de çoklu alıntıyı kullanabilirsiniz (alıntı kısmının yanında bulunan + işareti ile) günlük hatırlatmalarımıda yaptım artık gidebilirim:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Victuuuri, 13 saat önce yazdı:

Hoş geldin kalıcı olmanı dilerim :) ben de birkaç tane anime önereyim: zankyou no terror, boku dake ga inai machi, aoi bungaku, nhk ni youkoso. Özellikle zankyou harikaydı izlemediysen mutlaka izle.

Amygirl, 13 saat önce yazdı:

Hoş geldin :bwahahaplz:

pseudohomophylus, 8 saat önce yazdı:

Merhaba :big-eye-onion-head-emoticon:hoş geldin ben de sana müziği de karakterleri de güzel psikolojik olarak fazla derine inmese de ölümden sonraki olacakları farklı bir şekilde kurgulanmış Death Parade adlı animeyi öneririm :onion_yep_by_7anime7drawer7:iyi eğlenceler 

Hepinize teşekkürler ve hoş buldum :) Bende kalıcı olmayı umuyorum bakalım artık. Ve önerirler için teşekkürler.:loveloveplz:

Mileydi, 3 saat önce yazdı:

Hoş geldin, keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falan filan :cool-onion-head-emoticon: Tanışma konularında öneri istemek ve vermek yasaktır, forumumuz da bu tarz konularımız vardır oraları incelemenizi tavsiye ederim. Üst üste mesaj atmak yasaktır, birden fazla kişiye cevap vermek istediğiniz de çoklu alıntıyı kullanabilirsiniz (alıntı kısmının yanında bulunan + işareti ile) günlük hatırlatmalarımıda yaptım artık gidebilirim:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Kusura bakmayın  "yeni konu başlatmadan önce okuyun" kısmını yazıyı paylaştıktan sonra gördüm. Bir daha kine daha dikkatli olurum :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.