Jump to content

Dragon Ball Super(Yeni Başlayanlar İçin Spoiler içerir)

lelouch92

Önerilen İletiler

Turnuvanın bitmesine daha 39 dakika var diyor son bölümde.Turnuvayı düşünüce beni çok heyecanlandıran çok şey var.Ben animeyi eleştirenlerin haksız olduğunu düşünüyorum.Eleştirmek için bence erken.Tabiki hataları var animenin.Kale yerine bence LSSJ Caulifla olmalıydı.Frieza gibi  yeni bir kötü karakter tasararlayamadılar.Black Goku başta çok karizmatik köütydü ama sonlara doğru bozdu.Birde fragmandan daha Jirenin Gokuyla final savaşı yapacağı belli.Olacağını bildiğimiz şeyi izleyeceğimiz için heyecanı azalıyor.Ben finalde Goku vs Kale sürprizi görmek isterdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lelouch92, 12.08.2017 - 08:31 yazdı:

Turnuvanın bitmesine daha 39 dakika var diyor son bölümde.Turnuvayı düşünüce beni çok heyecanlandıran çok şey var.Ben animeyi eleştirenlerin haksız olduğunu düşünüyorum.Eleştirmek için bence erken.Tabiki hataları var animenin.Kale yerine bence LSSJ Caulifla olmalıydı.Frieza gibi  yeni bir kötü karakter tasararlayamadılar.Black Goku başta çok karizmatik köütydü ama sonlara doğru bozdu.Birde fragmandan daha Jirenin Gokuyla final savaşı yapacağı belli.Olacağını bildiğimiz şeyi izleyeceğimiz için heyecanı azalıyor.Ben finalde Goku vs Kale sürprizi görmek isterdim.

Anime eleştirilmeyi hak ediyor mangaya kıyasla çok zayıf kalıyor Zamasu arc ikiye katlar mangada animeyi. LSSJ'nin kim olduğu çok önemli değil animede pek bir etkisinin olacağını sanmıyorum mangada çok daha önemli olacaktır. Kötü karakter yaratamamak bu se serinin en büyük noksanı bence hala frieza takılıyorlar. Final maçının bu şkilde açık olması üzücü değil aslında bu seride düşman her zaman açıktı Ben Gohan vs Jiren'i görmek isterdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
SiyahDranza, 20.08.2017 - 12:50 yazdı:

Bölüm çok iyiydi açıkcası bir an Hit harcanacak falan sandım ama harcamadılar reizi

Jiren beklentilerimin çok üstünde çıktı.Zaman aamasını bile durdurarak Hiti yendi.Bence Kale ile Caulifla Potarayı kullanınca Vegeta ile Gokunun birleşmesinin önü açıldı.Tabi Vegata o komik dans gibi olan hareketi yapar mı?Jireni Vegeta ile birleşip yenmesi daha gerçekçi olur.Goku içgüdü tekniğinde daha ustalaşmadığı için Vegetanın Ki'sine ihtiyaç duyması daha mantıklı olur.Hem Vegetada birleştikleri için içgüdüyü öğrenmiş olur.Hep animede bedavan power-upları Goku alıyor azıcıkda olsa Vegetada alsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.