Jump to content

Takip Ettiğiniz Twitch Yayıncıları?

Leffwn

Önerilen İletiler

İsimlerine tıklayarak Twitch Kanallarına gidebilirsiniz. 

1(464).jpg

PintiPanda: 3 yıldır takip ettiğim yayıncı. Her ne kadar çoğu oyunu kötü oynasa ve yolları bulamasa bile kendisi gerçekten iyi bir insan ve diğer bahsedeceğim yayıncılar gibi muhabbetini dinlemek keyifli.

Yayın günleri: Pazartesi, Salı ve Persembe. 

jahrein.jpg

Jahrein: 6-7 aydır takip ediyorum. Çok fazla argo kullanmasına rağmen muhabbeti ve çok farklı oyun oynaması ile izlemekten zevk aldığım yayıncılardan. 

Yayın Günleri: Haftanın çoğu günü yayın açıyor. Kendi kanalı dışında Nvdia ve Game&Play kanallarında da yayın açıyor. 

photo.jpg

Geekyapar: Youtube kanalını açıldığından beri, Twitch kanalını ise 5 aydır takip ediyorum. Geekyapar sitesinin ve Youtube kanalının içerik oluşturucularından Can Sungur yayın açıyor genellikle. Oyun muhabbeti bir yandan diğer konulardaki muhabbetleri olsun, genel kültürü olsun gerçekten bilgili bir insan.

Can Sungur: Kendi ismi ile açtığı kanalda yayınlarına devam ediyor. 

Yayın Günleri: Ne zaman açtığı belirsiz. 

Yayınları kaçırmamak için sosyal medyalarını takip edebilir ya da Twitch Now uzantısını Chrome'a kurarak yayın açtıklarında haberdar olabilirsiniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaass işte güzel bir konu. :dandyonionplz:

Twitch'i keşfetmemi sağlayan kişi kesinlikle Beril Sergün'dür. Çok  ters bir yerden girmişim evet ıdklsdf :c ama olsun,, çok sık açmasa da korku oyunları ve Mstar yayınlarını takip ediyorum._. (Gamze ve Solufain'e de buradan credit.)

İkinci olarak arkadaş zoruyla yayınlarına girdiğim (shoutout to pal Burak) vıtıcın var. Cidden seviyorum düzenli takip edemesem de. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Niye bu kadar az oldu bilmiyorum zaten bütün yayınları kaçırıyorum (öhöm), bunlar dışında ben de yukardaki kişileri plus yorekok, Theokoles, cringe dolmak için Crytek, konuştuğundan tek kelime anlamasam da (ve sadece Overwatch oynasa da) Nun'umu -çok nadir de olsa- izliyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de Twitch'i ilk defa Hazreti Yasuo ile keşfettim.

Aktif bir League of Legends oyuncusu olduğum için bu kanalı izliyorum.

Kendisi çoğunlukla yayınlarında League of Legends oynuyor. Biraz argolu geçse de, yayınlar oldukça komik ve eğlenceli.

Yayın saatlerini instagram hesabı üzerinden paylaşıyor genelde.

Takip etmenizi öneriririm. :aaah-plz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.