Jump to content

sürekli okuyup üye olmadan çıkanlarda bugün :)

dortseker

Önerilen İletiler

hee yooo !     :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:    ben melike ! o kadar zamandır anime izlediğim tek site olmasına rağmen, üye olup defterimden başka animelerimi kaydetmeyi karar vermemden sonra 1 ay önce siteye üye oldum ve bugün 00:27 çarşamba gününe adım atmış olarak ve bolcaa gevezelik yapmayı düşünerek foruma üye oldumm ! canım sıkıldıkça izlediğim animeler hakkında aldığım bi kaç not kendi görüşlerim belki spoiller le beraber günlerce tartışma dedikodu  yapabileceğim bir yer. başta bahsettiğim o kadar zamandır anime izlememden kasıt 4-5 yıl ve ara vererek izlediğim kısa ve uzun soluklu animeler diyerek kafalarda soru işareti bırakmadan açıklık getiroyum :) ooo öyle çok anime izlerim delisiyim demiyorum kendime bir tane izlerim ve üzerinden bi raz zaman geçerir (bu bi kaç gün hatta bir hafta sürebilir ) sonra tekrar bi  animeye başlama hevesi içinde müthiş animeler izlerim. anime konusunda çok seçiciyim bu yüzden bu kadar ara veriyorum izlemeye ki izlediğim bi animenin etkisinden çıkmam zaten 1 hafta sürüyor fngkdfj anca toparlıyorum kendimi napayım sjkhdjkf müthiş animeler kimisine göre değişir bunlar tartışılcak konular arasında sadece bi tanesi . şimdilik fazla uzatmadan kendime bu çılgınlığı yapıp foruma üye olduğum için tebrik eder siz arkadaşlarla tanışmak ve tartışmak için can atarak küçük başlangıç ve kendimi tanıtma notumu sonlandırıyorum!!!!!!!!! 00:37 vay ne hızlı yazmışım ::haha-milk-bottle-emoticon:  İYİ GECELER HOŞ SOHBET VE SEYİRLEER .

dortseker*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Biraz geç oldu ama hoşgeldinn

hee yooo !         ben melike ! o kadar zamandır anime izlediğim tek site olmasına rağmen, üye olup defterimden başka animelerimi kaydetmeyi karar vermemden sonra 1 ay önce siteye üye oldum ve bugün 0

gerçek adın ne pek :) Hoş buldum 

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.