Jump to content

tanışmak Saylımaz pek

Harutobi

Önerilen İletiler

merhaba anime dünyasına veda ediyorum 3 senedir anime izliyorum ama burya kadarmış sizleri tanımak çok güzeldi bir birinden güzel animeler gördüm daha çok anime görmek isterdim ama olmadı :( nedense insanlar benden hep nefret ediyor sanki onlardan farklımışım gibi hep beni aşağlayıp eziyolar okulda beni hep ezip döverlerdi okulu bıraktım 3 yıl oldu ama sonra anime başlamak istedim burda bir çok iyi insan tanıdım ama beni sanal ortamda bile ezdiler dışladılar :( bu kulanıcı adında Hoturobii adlı bir kullanıcı varmış ondan da burdan özür diliyorum umarım kabul eder umarım beni ezmeyen bir ortam benim gibi olanlar beni benim gibi kabulenen birileri vardır. burdan bana ban atsalar bile onlara saygı duyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BEN 25  YAŞINDAYIM YAKLAŞIK 15 YAŞIMDAN BERİ HİÇ BIRAKMADAN SEYREDİYORUM. AİLEM BİLE BUNA KARŞI TEPKİLİ SEN ÇOCUKMUSUN ÇİZGİLİM SEYREDİYORSUN DİYOR. BU BİR ÇİZGİFİLM DEĞİL KARDEŞİM BUNA KENDİNİ İNANDIRMAN GEREKİYOR ÖNCE. ANNEN NASIL GEÇİP EVLİLİK PROGRAMLARINA BABAN MAÇ VE SİYASET TAKİP EDİYORSA BU DA SENİN İZLEDİĞİN ÇİZGİ SİNEMA/DİZİ DİYEBİLİRSİN. HER HAFTA BIKMADAN YENİ BÖLÜMÜNÜ BEKLİYOR VE HEYECANLANIYORSUN. SIRF BİR BÖLÜM İÇİN KIZ ARKADAŞINI HALI SAHAYI HATTA BAZEN HASTA OLDUĞUNU BİLE UNUTUYORSUN. BU SADECE BİR ÇİZGİFİLM OLAMAZ :D UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR. BAZILARI TAŞ TOPLAR HOBİ DER BAZILAR KELEBEKLERİ ÖLDÜRÜR. BİZ NE CAN ALIYORUZ NEDE BİRŞEY TOPLUYORUZ. BİZLER NE HAYATI MAHVEDİYORUZ YADA YORUM YAPIYORUZ. ASLINDA KİMSENİN BİLMEDİĞİ BULAMADIĞI ŞEYLERİ BULUYORUZ. 

SİGARA DEĞİLKİ BIRAKASIN ... KİMSE SENİ SEN OLDUĞUN İÇİN SEVMİYORSA SORUN ONLARDADIR. BEN SENİ HİÇ TANIMIYORUM AMA SUAN DA ÜZÜLDÜM DİYEBİLİRİM :( BU YÜZDEN TERK EDERKEN KENDİNE ACIMASIZLIK YAPMA :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İkki Kurogane, 7 saat önce yazdı:

BEN 25  YAŞINDAYIM YAKLAŞIK 15 YAŞIMDAN BERİ HİÇ BIRAKMADAN SEYREDİYORUM. AİLEM BİLE BUNA KARŞI TEPKİLİ SEN ÇOCUKMUSUN ÇİZGİLİM SEYREDİYORSUN DİYOR. BU BİR ÇİZGİFİLM DEĞİL KARDEŞİM BUNA KENDİNİ İNANDIRMAN GEREKİYOR ÖNCE. ANNEN NASIL GEÇİP EVLİLİK PROGRAMLARINA BABAN MAÇ VE SİYASET TAKİP EDİYORSA BU DA SENİN İZLEDİĞİN ÇİZGİ SİNEMA/DİZİ DİYEBİLİRSİN. HER HAFTA BIKMADAN YENİ BÖLÜMÜNÜ BEKLİYOR VE HEYECANLANIYORSUN. SIRF BİR BÖLÜM İÇİN KIZ ARKADAŞINI HALI SAHAYI HATTA BAZEN HASTA OLDUĞUNU BİLE UNUTUYORSUN. BU SADECE BİR ÇİZGİFİLM OLAMAZ :D UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR. BAZILARI TAŞ TOPLAR HOBİ DER BAZILAR KELEBEKLERİ ÖLDÜRÜR. BİZ NE CAN ALIYORUZ NEDE BİRŞEY TOPLUYORUZ. BİZLER NE HAYATI MAHVEDİYORUZ YADA YORUM YAPIYORUZ. ASLINDA KİMSENİN BİLMEDİĞİ BULAMADIĞI ŞEYLERİ BULUYORUZ. 

SİGARA DEĞİLKİ BIRAKASIN ... KİMSE SENİ SEN OLDUĞUN İÇİN SEVMİYORSA SORUN ONLARDADIR. BEN SENİ HİÇ TANIMIYORUM AMA SUAN DA ÜZÜLDÜM DİYEBİLİRİM :( BU YÜZDEN TERK EDERKEN KENDİNE ACIMASIZLIK YAPMA :)

Anime çizgi filmdir. Yazdığın şeyler çok abartı. 

İkincisi horatubi hoş geldin seni bir nebze anlıyorum. Senin yaşadığına benzer şeyleri çok yaşadım. Ezilmemek istiyosan yaptığın işlerde hep en iyisi ol. Derslerinde yaptığın sporca veya çaldığın müzik aletinde vs. O zamam senle uğraşmayı bırakıp sana saygı duyarlar ve biraz rahatlamış olursun. Aynı zamanda kendini değerli hissetmelisin yoksa seninle dalga geçtiklerinde üzülürsün. İnsanlar çoğu zaman kıskandıkları için biriyle uğraşırlar. Animelere çok bağlanmamalısın çünkü anime kendini adayabileceğin bir şey değil bana göre. Spor ya da müziğe kendini adarsan daha mutlu olacağına eminim. Hoş geldin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harutobi, 14 saat önce yazdı:

merhaba anime dünyasına veda ediyorum 3 senedir anime izliyorum ama burya kadarmış sizleri tanımak çok güzeldi bir birinden güzel animeler gördüm daha çok anime görmek isterdim ama olmadı :( nedense insanlar benden hep nefret ediyor sanki onlardan farklımışım gibi hep beni aşağlayıp eziyolar okulda beni hep ezip döverlerdi okulu bıraktım 3 yıl oldu ama sonra anime başlamak istedim burda bir çok iyi insan tanıdım ama beni sanal ortamda bile ezdiler dışladılar :( bu kulanıcı adında Hoturobii adlı bir kullanıcı varmış ondan da burdan özür diliyorum umarım kabul eder umarım beni ezmeyen bir ortam benim gibi olanlar beni benim gibi kabulenen birileri vardır. burdan bana ban atsalar bile onlara saygı duyorum 

Senin adına üzüldüm.Ama hayatta biraz da güçlü olmamız gerek değil mi ? Kendi adıma konuşuyorum bazen vurdumduymazlık çok işe yarıyor.Takma kafana , ne olacak ki ? gibi düşünceler.Vurdumduymaz olmayı kendi kendime öğrendim.Öhöm öhöm hikayem şöyle başlıyor ; X adındaki bir kız hayatında ilk defa okula gidecek biz buna ilkokul diyoruz.Bu kız utangaç biri.Sınıfına geldiğinde biri ona  erkek diyerek tabak fırtlattı. ( Cinsiyetim kız ) Kız babasının pantalonuna yapışarak arkaya doğru gider..Tabi ki kızımızın babası arkadaşlarıyla kaynaşmasını ister ve öğretmeniyle konuşarak baba sınıftan çıkar ve gider.Utangaç kız öğretmenin gösterdiği yere oturur adından yanındaki güzel kız sen erkek misin diye sorar ? Utangaç kız cevap veremez.Güzel kız ayağa kalkarak '' Ben bir erkekle oturmam '' der. Ve hikaye uzar da uzar..... 

Ya aslında anılarımı pek fazla hatırlamam ama beni baya etkileyen olay kalmış.Çocukluğumda bana '' Ne kadar tatlı bir Erkek çocuğu '' Derler sonra yanağıma yapışırlardı. Biraz önce profil bilgilerine baktım cinsiyetine erkek yazıyordu bilmem anlattıklarımı anlar mısın bir erkek olarak ? Ama şu hayatta başarılı olmaya çalış.Seni böyle ezenleri fazla takma kafaya. Yukardaki kullanıcını söylediği gibi yetenekli olduğun dallarda geliştir.İlla yetenekli olmana gerek yok.Sevdiğin bir şey olsa yeter. Hayat bizim sandığımız kadar kolay değil.Nice zorluklar gelecek başımıza.

Sana ve bana  hayatta  bol şans diliyorum . ( Sanırım çok saçma konuştum  , affet  :D) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.