Jump to content

KuroKagami

Önerilen İletiler

KuroKagami, 2 saat önce yazdı:

Forumda çok eski olarak konu açılmış ama torrent çalışmıyor malesef.Softsub veya raw şekilde narutoyu 480den yüksek kalitede izlememi sağlayacak bir anime indirme linki yada torrent paylaşabilir misiniz?

https://nyaa.si/?f=0&c=1_0&q=naruto+1+-+220

Seed olanları indir ama 480p''den yüksek olan seedli yok gibi, zaten orjinalinde de yok 720p v.b.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Barış D. Baryshx, 14.12.2017 - 19:39 yazdı:

https://nyaa.si/?f=0&c=1_0&q=naruto+1+-+220

Seed olanları indir ama 480p''den yüksek olan seedli yok gibi, zaten orjinalinde de yok 720p v.b.

Anisekai çevirileri 544dü de onların orijinalini arıyordum,sonrasında yabancı sayfalardan birinde 720p olarak buldum ama 480den çok farkı yok gibi nedeninini anlayamadım :D Bir de seed noluyor terim anlamı olarak?İlk defa duyuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KuroKagami, 7 saat önce yazdı:

Anisekai çevirileri 544dü de onların orijinalini arıyordum,sonrasında yabancı sayfalardan birinde 720p olarak buldum ama 480den çok farkı yok gibi nedeninini anlayamadım :D Bir de seed noluyor terim anlamı olarak?İlk defa duyuyorum.

Anisekai 1280x960p imiş videoları ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Yine biraz geç cevapladım,kusra bakmayın ama anisekain o videolarının altyazısız(raw yada softsub) hali elinizde var mıdır?Hangi siteden aradıysam bulamadım ve benim bulduğum da nasıl bir hd imiş anlayamadım.Nyaa.si de naruto 1280x960 naruto diye aratınca önüme de sadece  ilk 2 bölüm çıktı.Eğer yardım etme imkanınız varsa gerçekten çok mutlu olurum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KuroKagami, 23 dakika önce yazdı:

Bi kere daha bakabilir misiniz?

Merhaba. AniSekai'de bulunan Naruto 1280x960p'dir. Zamanında düşük seed'den ötürü bilgisayarı bir an bile kapatmadan indirmesi 1 ayı geçmiştir. Hardsub ise direk verilmemiş, video çeşitli teknikler ile piksel piksel iyileştirilmiş, 300'e yakın filtre ile çeşitli kodekler kullanılmıştır ve Acunn destanı gibi script yazılmıştır.

Şu an o kaynağı bulma ihtimaliniz zor. Farz-ı misal torrentden bir ihtimal kaynağı temin etseniz bile, video iyileştirilmemiş halini temin edeceğiniz için pek kaliteli bir seyir keyfi sunacağını şahsen pek düşünmüyorum.

Piyasada bulunan mevcut sub çeviri ile redaksiyon hatalarından ötürü ve vaktimizin bulunmamasından ötürü upload etmeye dahi vaktimiz pek bulunmuyor. Seri hâlihazır da 140'a kadar tamamlandı. Yakın bir süreçte yayımlanacaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

libero1i, 20 saat önce yazdı:

Merhaba. AniSekai'de bulunan Naruto 1280x960p'dir. Zamanında düşük seed'den ötürü bilgisayarı bir an bile kapatmadan indirmesi 1 ayı geçmiştir. Hardsub ise direk verilmemiş, video çeşitli teknikler ile piksel piksel iyileştirilmiş, 300'e yakın filtre ile çeşitli kodekler kullanılmıştır ve Acunn destanı gibi script yazılmıştır.

Şu an o kaynağı bulma ihtimaliniz zor. Farz-ı misal torrentden bir ihtimal kaynağı temin etseniz bile, video iyileştirilmemiş halini temin edeceğiniz için pek kaliteli bir seyir keyfi sunacağını şahsen pek düşünmüyorum.

Piyasada bulunan mevcut sub çeviri ile redaksiyon hatalarından ötürü ve vaktimizin bulunmamasından ötürü upload etmeye dahi vaktimiz pek bulunmuyor. Seri hâlihazır da 140'a kadar tamamlandı. Yakın bir süreçte yayımlanacaktır.

Anlıyorum,ilginizden ötürü çok teşekkür ederim.Ben de Hd softsub halinin buldum videonun ama dediğiniz gibi olacak ki 480p ile Hd versiyonu arasındaki farkı anlayabilmek neredeyse mümkün değildi.Seriyi bitirmiş biri olarak sadece raw halini saklamak istiyordum ama sanırım o da dediğim şartlarda mümkün değil.Sağlık olsun,bunun için vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.Olmaz ama eğer yine de çözünürlüğü iyi torrentini bulursanız benle paylaştığınızda daha da memnun olurum.İyi çalışmalar dilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.