Jump to content
Türk Anime TV Forum
okanbas_

photoshop ögrenmek artık bı ıhtıyac oldu !!! ögrenmek ısteyen var ise .....

Önerilen İletiler

dıyorum kı programı skyp ıdı bellı ekran paylasımlı platformdan twitch.tv ıdı oralardan soru cevap seklınde ders nıtelıklı ogretmek ısteyen olursa ogretebılırım bellı bı en az 5 kısı fılan ısteyen cıkar ıse duruma gore 1 kısıde olur artık onu ayarlıyacaz ogrenmek ısteyen olursa ogretmek ıstıyorum ucretsız  dıyeceksınız bu photoshop ne ısıme yaracak  afıs yaparsın logo yaparsın web tasarım yaparsın ıllustrator yaparsın olmadı kendı ınstrgrama fotomu atacaksın onlar oynama ypaarsın guzel oynamalar yaparsın :D sınırsız yapamayacagın sey yok anlayacagın ogrenmek ısteyenler bı kendını belırtsın bakayım 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
okanbas_, 18 saat önce yazdı:

dıyorum kı programı skyp ıdı bellı ekran paylasımlı platformdan twitch.tv ıdı oralardan soru cevap seklınde ders nıtelıklı ogretmek ısteyen olursa ogretebılırım bellı bı en az 5 kısı fılan ısteyen cıkar ıse duruma gore 1 kısıde olur artık onu ayarlıyacaz ogrenmek ısteyen olursa ogretmek ıstıyorum ucretsız  dıyeceksınız bu photoshop ne ısıme yaracak  afıs yaparsın logo yaparsın web tasarım yaparsın ıllustrator yaparsın olmadı kendı ınstrgrama fotomu atacaksın onlar oynama ypaarsın guzel oynamalar yaparsın :D sınırsız yapamayacagın sey yok anlayacagın ogrenmek ısteyenler bı kendını belırtsın bakayım 

Ben

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
okanbas_, 29.01.2018 - 00:47 yazdı:

bende isterim öğretirsen birilerine HIRRR

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sayımızın  100.000 olmasının bı onemı yok 2 kısı olsa dahıl yaparım  o zaman ben bı neler yapacagımı nasıl bı anlatım ypaacagımı netlestıreyım  bı program yapayım sızde burdan saatı fılan bildireyim simdilik o zaman kendınıze ıyı bakın en yakın zamanda dönüş yapacagım 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok