Jump to content

photoshop ögrenmek artık bı ıhtıyac oldu !!! ögrenmek ısteyen var ise .....

okanbas_

Önerilen İletiler

dıyorum kı programı skyp ıdı bellı ekran paylasımlı platformdan twitch.tv ıdı oralardan soru cevap seklınde ders nıtelıklı ogretmek ısteyen olursa ogretebılırım bellı bı en az 5 kısı fılan ısteyen cıkar ıse duruma gore 1 kısıde olur artık onu ayarlıyacaz ogrenmek ısteyen olursa ogretmek ıstıyorum ucretsız  dıyeceksınız bu photoshop ne ısıme yaracak  afıs yaparsın logo yaparsın web tasarım yaparsın ıllustrator yaparsın olmadı kendı ınstrgrama fotomu atacaksın onlar oynama ypaarsın guzel oynamalar yaparsın :D sınırsız yapamayacagın sey yok anlayacagın ogrenmek ısteyenler bı kendını belırtsın bakayım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

okanbas_, 18 saat önce yazdı:

dıyorum kı programı skyp ıdı bellı ekran paylasımlı platformdan twitch.tv ıdı oralardan soru cevap seklınde ders nıtelıklı ogretmek ısteyen olursa ogretebılırım bellı bı en az 5 kısı fılan ısteyen cıkar ıse duruma gore 1 kısıde olur artık onu ayarlıyacaz ogrenmek ısteyen olursa ogretmek ıstıyorum ucretsız  dıyeceksınız bu photoshop ne ısıme yaracak  afıs yaparsın logo yaparsın web tasarım yaparsın ıllustrator yaparsın olmadı kendı ınstrgrama fotomu atacaksın onlar oynama ypaarsın guzel oynamalar yaparsın :D sınırsız yapamayacagın sey yok anlayacagın ogrenmek ısteyenler bı kendını belırtsın bakayım 

Ben

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

okanbas_, 29.01.2018 - 00:47 yazdı:

bende isterim öğretirsen birilerine HIRRR

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sayımızın  100.000 olmasının bı onemı yok 2 kısı olsa dahıl yaparım  o zaman ben bı neler yapacagımı nasıl bı anlatım ypaacagımı netlestıreyım  bı program yapayım sızde burdan saatı fılan bildireyim simdilik o zaman kendınıze ıyı bakın en yakın zamanda dönüş yapacagım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.