Jump to content
Türk Anime TV Forum
Sinsine

( 12 / 12 ) Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru

Önerilen İletiler

vgrkaya, Şimdi yazdı:

Sine bu sezonda bayağı yüklenmişsin yine,  nefes alacak vakit bulabiliyor musun sahiden de :gameaddictplz::fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Bulabiliyorum desem yalan olur :) Kimsenin almadığını görünce kıyamadım güzelim seriye :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sine Güneş (Sinsine), Şimdi yazdı:

Bulabiliyorum desem yalan olur :) Kimsenin almadığını görünce kıyamadım güzelim seriye :)

İşte bizim Sine Hime' miz :loveloveplz::admire2-onion-head-emoticon: Büyü ve aksiyon iç içe, acaba nefeslerimizi kesecek bir seri mi olacak, sizin tarafınızdan seçildiğine göre umudumuz büyük seri için :admire-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
vgrkaya, 56 dakika önce yazdı:

İşte bizim Sine Hime' miz :loveloveplz::admire2-onion-head-emoticon: Büyü ve aksiyon iç içe, acaba nefeslerimizi kesecek bir seri mi olacak, sizin tarafınızdan seçildiğine göre umudumuz büyük seri için :admire-onion-head-emoticon:

:cute-milk-bottle-emoticon: Benim de umudum büyük, yüzümüzü kara çıkarmaz umarım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:thank_you__onion_by_elcerbero: Kolay gelsin güzellik, beyaz saçlı karakter :bled1-onion-head-emoticon:Kızıl saçlı karakter :bled1-onion-head-emoticon:Çizimler fena durmuyor, konu ilginç, çeviri zaten süper müper hüper olur :loveloveplz: bitse de izlesek :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok