Jump to content
Türk Anime TV Forum
TreajenV1

İzlemem gereken filler hangisi?

Önerilen İletiler

Bleach'e yeni başladım. Şuan 164'deyim ve şuana kadar olan tüm filler bölümleri atladım. Bundan sonra gelecek olan fillerlarda izlemem gereknler var mı? Ya da izlesen güzel sarar dedikleriniz?

wp2329330.jpg

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeyi izleyeli baya oldu ama karakter tasarımlarını falan bizzat Tite Kubo'nun yaptığı Zampakuto Unknown tales Arc'ı vardı hatırladığım. Filler olmasına rağmen izlemesi baya zevkliydi. Ondan sonra bir de Gotei istila ordusu arc'ı fena değildi yanılmıyorsam. Bunları, özellikle de ilkini kesinlikle izlemenizi öneririm. Arada bir de tek bölümlük filler'lar oluyordu onları fazla sevmezdim ben, bazen gerçekten alakasız şeyler yapıyorlardı o yüzden bölümüne göre değişiyor izleyip izlememek size kalmış biraz 🙂

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

     İlk olarak uzun arc Bountolardı (64-109 ) açıkçası ben onda 64'ten 80'e kadar dayanabilmiştim sonra 105'e atlamıştım.Ana olayı öğrensen yeterdi burada.Ama hepsini atlasan da bence pek bir  şey değişmezdi.Ben sıkılmıştım.Sonra da arcın ismini tam hatırlamasam da (128-137) dünyadaki ruhlar ve Hollowlar için Rangiku , Hitsugaya ,Ikkaku ,Yumichika  filan geliyordu.Çok eğlenmiştim ben .Ardından Rukia'nın yan hikayesi başlıyor(147-149 ) Hueco Mondo'da. Açıkçası Rukia'nın kendisinden pek haz etmem ama fillerdaki geçici karakter çok hoşuma gitmişti.Güzel bir fillerdı.Sonra Yeni Kaptan Arc'ı var(168-189) .İlk 3-4 bölüm izledim güzeldi ama sonra sıkılmaya başladım.Ana olayı öğrenip son bölümlere geldim.Çok da beğendiğim bir filler değildi.Ardından Zanpaktou Arc'ı var.(227-265)En eğlendiğim arctı.Uzundur yine sıkılırım diye düşünmüştüm ama bence gördüğüm en güzel fillerlardandı. Bence bu arcı  izle. Son olarak da  (317-341) Gotei 13 e saldırı vardı.İlk bölümler güzeldi yaklaşık 325 e kadar geldim sonra atlayıp atlayıp izledim konu çok yavaş ilerliyordu.Son 5 bölümü de izledim.Bitti.Bu arada aradaki  kısa fillerlar var, ben hepsini izlemiştim.Sevmiştim.Arada sevmediğim vardı mesela Kon'un 5-6 bölümlük fillerı vardı.Saçma geldiğinden atlamıştım.

Sana kalmış bir şey bu ama şöyle diyeyim. Naruto  izlemişsen eğer Naruto fillerları gibi değil çoğunluğu daha kaliteli.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tüm filleri eksiksiz izleyen biri olarak bence böyle ( Uzun filleri sıraladım arada tek tük olanları hatırlamıyorum ama onlarda da bir kaç komik bölüm vardı )  

1. ( 230-265 ) Zanpakuto: The Altrenate Tale Arc

2. ( 317-342 ) Gotei 13 Invading Army Arc

3. ( 168-189 ) The New Captain Shusuke Amagai Arc

4. ( 64-91 ) The Bount Arc

5. ( 92-109 ) The Assault Arc

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×