Jump to content
Türk Anime TV Forum
mertcanmulk

Forum banı hakkında

Önerilen İletiler

Merhabalar, geçen yıl bir anime serisini indirebilmek için üyelik açmıştım ve animeyi indirebilmek için gerekli olan yorumu bırakıp çıkmıştım.
Fakat bir süre önce başka bir anime indirebilmek için foruma girmeye çalıştığımda "konu darbelemeden" dolayı uyarısız tek seferde süresiz uzaklaştırma banı aldığımı fark ettim.
Bunun nedenini araştırmak için mail hesabımdan tam olarak banlandığım tarihi öğrendim ve ardından bu hesabı açıp forumdan "Banlanan üyeler ve Ban sebepleri" konusunu kontrol ettiğimde kendi hesabıma ait hiç bir bilgilendirme bulamadım.
Böyle bir uzaklaştırmayı -tek seferde- hak edebilmek için çok büyük bir saygısızlık yapmış olmam gerekir ki herhangi bir forum kuralını ihlal ettiğimi bile düşünmüyorum.
Saygıda kusur etmemeye çalışan birisi olarak böyle bir haksızlığı görmezden gelemem. Lütfen bu konu hakkında gerekli açıklamayı yapabilir misiniz?
Hesabım ve cezalandırma hakkındaki detaylı bilgiler ektedir.

Screenshot_156.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sizi banlayan kişi TAÇE yetkililerinden birisi. Bağlandığınız zaman iletiniz veri tabanından da silindiği için iletinizi göremiyorum. Ancak iletiniz "yorum, tşk, ty" gibi anlamsız bir içerikse ya da indirmeden önce üyelik açıp yorum yapma zorunluluğunu eleştirecek bir içerikse kişi uyarılmaksızın banlanabiliyor.

Normalde banlandığınızda kullanıcı başlığınız Banlı Üye olarak değiştirilir ve "Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri" konusunda duyurulur. Orada bizden kaynaklanan bir gözden kaçma olmuş, kusura bakmayın.

Ancak çeviri ekibimizin emek sarf ettiği bir platformda çeviri ekibi yetkilisi ilk iletide uyarmaksızın banlamışsa bir bildiği vardır diye düşünüyorum.

TAÇE nin çevirdiği animeleri indirmeye bu hesaptan devam edin lütfen. İyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.