Jump to content

Merhaba:)

Mirai_

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba, ismim Miray 25 yaşındayım ve 7 senedir anime izliyorum, Büyü,Doğaüstü Güçler,Shounen ve Spor animelerini seviyorum.Siteye aslında çok önceden üye olmuştum ancak yeni tanışma başlığı açma fırsatı buluyorum.Umarım sizlerle iyi anlaşırım şimdiden memnun oldum.=)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Strawberry, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, ismim Miray 25 yaşındayım ve 7 senedir anime izliyorum, Büyü,Doğaüstü Güçler,Shounen ve Spor animelerini seviyorum.Siteye aslında çok önceden üye olmuştum ancak yeni tanışma başlığı açma fırsatı buluyorum.Umarım sizlerle iyi anlaşırım şimdiden memnun oldum.=)

Merhaba Miray,
Öncelikle hoş geldin benim adım Tevfik ben de yaklaşık 9 senedir anime izliyorum eğer sormak istediğin, danışmak istediğin veya öneriye ihtiyacın olursa her zaman yardımcı olmaya çalışırım mesaj atmaktan çekinme lütfen.:haha-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chaica Neko, 11 saat önce yazdı:

Merhaba Miray,
Öncelikle hoş geldin benim adım Tevfik ben de yaklaşık 9 senedir anime izliyorum eğer sormak istediğin, danışmak istediğin veya öneriye ihtiyacın olursa her zaman yardımcı olmaya çalışırım mesaj atmaktan çekinme lütfen.:haha-milk-bottle-emoticon:

Çok teşekkür ederim.:) Şu sıralar izleyecek anime sıkıntısı çekiyorum,önerebileceğin animeler varsa seve seve dinlerim,gerçekten çok teşekkürler:)

Mileydi, 4 saat önce yazdı:

Hoş geldin, keyifli forumlar, yorumlar, paylaşımlar ?

Hoş buldum.teşekkür ederim.:)

Barış D. Baryshx, 42 dakika önce yazdı:

Hoşgeldin  ?

Teşekkür ederim.:)

Filozof, 18 dakika önce yazdı:

Merhaba, hoş geldin. Ben de Serhat. Genellikle shounen tarzı animelerden hoşlanırım.

Hoş buldum, teşekkür ederim.:) Aynı zevki paylaşan insanlar tanımak güzel.:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.