Jump to content

alternatif bir luffy kaido kapışması

TC Hulusi Murat Işık

Önerilen İletiler

….Artık nerdeyse kaidou ve luffy nin arasındaki mücadelenin sonuna gelinmişti . kaidou da az biraz yorgunluk belirtileri gözükse bile luffy sınıra dayanmıştı berbat bir haldeydi wano adasında yaptığı çalışmalar sayesinde eski halinden kat be kat güçlüydü  daha önceki gücünün üstüne onlarca kat daha koymuş olmalıydı ama karşısındaki hayvanlar kralı kaidouydu elbette bir yere kadar dı kaidou bile luffynin yeni halini gördüğünde sonunda belki de beni öldürebilecek birini buldum diye sevinmişti dövüşün sonundada luffye

-dövüşe başladığımızda sonunda beni öldürebilecek birini buldum diye umutlanmıştım ama … pehh tam bir hayal kırıklığısın  dedi ve luffy’ e inanılmaz büyük bir güçle son darbeyi indirdi ama öyle bir son darbeydi ki bu luffy’ yi tam 3 metre toprağın dibine çaktı resmen. Zaten sınırında olan luffy bir ağız dolusu kan tükürmüştü  ve feci şekilde yaralanmıştı bütün hasır şapkalar birden dövüşlerinin ortasında yerle bir olan luffy’ ye bakıp inanamayan gözlerle bakıyorlardı şaşkınlık umutsuzluk kasvet öfke bütün duygular birbirine geçmişti her şey durmuştu adeta dünya durmuştu geleceğin korsanlar kralı yerin 3 metre kadar dibinde ölü gibi yatıyordu kaidou canı sıkılmış bir şekilde ‘’ ne hayal kırıklığı ama’’ ..dedi ve tayfasına dönerek ben dönüyorum sizlerde onların işlerini bitirdikten sonra üsse dönün dedi ve tam gitmek üzere adımını atmıştı ki…yer aniden titremeye ve çatırdamaya başladı ve muazzam derecede bunaltıcı ve korkutucu karanlığında ötesinde bir aura luffy’nin gömülü olduğu yerden yükselmeye ve sonsuz bir hızda yoğunlaşmaya başladı öylesine yoğun tehlikeli ve öylesine korkunç bir aura idiki bu o anda alanda olanların kanı çekilmişti sanki hissetikleri tek şey korkuydu herkesin tüyleri diken diken olmuştu ve en büyük sürpriz ise kaidou  hayvanlar kralı kaidou ,canavar kaidou ölümsüz kaidou hayatında ilk kez yabancı bir duygu ile kaplanmıştı tüm vücudu büyük bir şaşkınlık içindeydi ve evet inanılmaz bir şey ama evet terliyordu ve tüm hücreleri oradan uzaklaşması gerektiğini bangır bangır bağırıyordu adeta o koca adam kaidou vücudunda bir sıvı hissetmeye başlamıştı evet terliyordu inanılmaz ama terliyordu korkuyomuyum ben … diye irkildi bir anda şaşkınlığını bir kenara atarak luffynin gömülü olduğu yere baktı ve nefes almayı bile büyük bir sorun haline getiren o ezici yoğun ve musibet auranın daha da güçlenerek tüm bölgeyi sarmış olmasına hayretle baka kaldı  birden çukurun içinden bir kol uzayıp yüzeydeki toprağa tutundu kuzgun siyah gibi gözüken ama dikkatli bakıldığında çok koyu nefti bir yeşille karışık alaca renkli bir kol toprağa tuttuğunda yeri güçlü bir şekilde sarstı ve sonra öbür kol gövde derken çukurdan çıkan varlık luffy ile  şeytan karışımı bir şeydi tüm vücudundan buram buram  o uğursuz aura yayılıyordu ve nihayetinde kaidou nun  kesinlikle güçsüz denilemeyecek sağlam adamları bile bu auranın ezici baskısına dayanamayıp sapır sapır yere döküldüler tabi aynı şekilde chopper nami ussop ta bayılıp yere yığılmışlardı ayakta kalanlar sadece kaidounun birkaç adamı ile hasır şapkalardan Jinbei Zoro Sanji Brooke Franky ve Robin di sadece kaidou ve adamları değil Zoro Sanji Robin ve Franky bile topuklarına kadar titremişlerdi dehşet içindeydi hepsi patlamış gözlerle hepsi o koca delikten çıkan luffymsi yaratığa bakıyorlardı ve şüphesiz ki hepside aynı soruyu soruyordu ‘’bu gerçekten Luffy’miydi’’sadece ilginç bir şekilde Brooke ve Jinbei çok sakin görünüyorlardı, luffy  çömelmiş bir şekilde dururken yavaş yavaş doğrulmaya başladı  önceden de dediğim gibi tüm vücudu koyu nefti ve siyahla karışık bir renkteydi ve boyu da uzamıştı sanki ve daha kaslı bir vücut yapısına sahip olmuştu ama en korkutucu kısmı gözleriydi simsiyah gözlerinin ortasında duran kırmızı elips şeklinde  bir gözbebeği ve o kırmızının içinde daha ufak ama daha keskin sapsarı ve dikey bir gözbebeği daha ve gözakı diye bir şey yoktu simsiyahtı etrafı. Ayrıca dişleri evet dişleride evrim geçirmişti adeta hepsi kılıç diş gibi kocaman ve sipsivriydi Evet çok  korkunç bir görünümü vardı ve karşındaki insanı korkudan kaskatı kesiyordu ki tam o sırada üsse dönmek uzere  yollanmış kaidou ya döndü ve

-nereye gittiğini sanıyorsun koca göt!!! Diye bağırdı

fazla bir güç harcamamasına rağmen muazzam güçlü ve saldırgan bir aura rüzgarı kasıp kavurdu etrafı

-Ölmek istemiyor muydun dedi korkutucu bir şekilde

-gel de ıstırabına bir son vereyim dedi gerçekten korkutucu bir gülümseme ile kaidou yavaş yavaş ona doğru adım atmaya başladı ki , o sırada luffy vücuda alışmak istercesine hareketler yapmaya başladı ve kaidouya doğru pozisyon aldı

- Ne diyordu bizim oğlan gomu gomu noooo dedi sırıtarak.

Kaidou ile luffy arasında 50 metre mesafe vardı ona rağmen luffy bir anda kaidounun dibinde bitiverdi ve luffynin kaidounun önünde belirmesiyle o muhteşem yumruğu çakması bir oldu ki herkezin ağzı bir karış açık kalmıştı yumruk sonrasında kaidou nun karnında açılan delikten kaidou korsanlarının üs binası olduğu gibi görünüyordu tek yumrukla kaidounun devasa karnında devasa bir delik açmıştı  herkez dehşete düşmüştü hiç kimse gözlerine inanamıyordu devlerin devi ölümsüz kaido luffy den aldığı tek bir darbe sonrasın da göğsün de pencere büyüklüğünde bir delik açılmıştı ve koca dev inanamayan gözlerle bir kendine birde luffye baktı ve teşekkür ederek ön tarafa kapaklandı herkez aptallaşmıştı hatta kendi tayfası bile dumura uğramıştı tam o sırada luffy zoro ve jinbei’ye dönerek

Peh bu kadarmıydı dedi ve ardından zoro ya

-hey siz ikiniz söyleyin bu velete eğer bir daha bu kadar acınası duruma düşerse onu kendim pataklarım D.nin iradesinin taşıyan biri bu kadar zayıf olmamalı ve heey  sizler koca götün tayfası hala burada olduğunuza göre belki de sizinle de ilgilenmeliyim haa…

Luffy benzeri  yaratık bu sözleri söyler söylemez kendilerine gelen kaido’nun tayfası topukları kıçlarına vura vura kaçtılar hepsi korkudan çıldırmıştı ve en sonunda

-       Neyse artık gitme vakti geldi söylediklerimi o velete iletmeyi unutmayın dedi ve luffy nin o garip görüntüsü ve o korkunç aurası kayboldu ve doğal olarak luffy bayılarak yere düştü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.