Jump to content

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

LysSa

Önerilen İletiler

On 24 Temmuz 2016 at 10:20, lelouch92 yazdı:

Koro Sensei her sahnede güldürmeyi başarıyor.

Her bir yüz ifadesi harika ya. Kesinlikle katılıyorum. Assasination Classroom en güldüğüm anime olmuştu çünkü. Ha Korosensei dışındaki karakterleri de unutmayalım... Mesela Irına Jelavic :haha-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 186
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkadaşlar bura da izlemiş olduğunuz animelerde ki komik sahneleri paylaşabilirsiniz mesela ben Special A da kopmuştum hahahaa amma şapşal kız kalın kafalı zavallı kedi gözlüme n

bence bu video yeterli :D 

bunlar efsane ya kjqenqweqwe

FMA Brotherhood'da Scar'ın gerçek isminin Bradley ile aynı çıkması xd

Jugemu Jugemu Goko no Surikire Kaijarisuigyo no Suigyomatsu Unraimatsu Furaimatsu Ku Neru Tokoro ni Sumu Tokoro Yabura Koji no Bura Koji Paipo-paipo Paipo no Shuringan Shuringan no Gurindai Gurindai no Ponpokopi no Ponpokona no Chokyumei no Chosuke!!!!

cUtWQS.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 sene sonra...
  • 2 ay sonra...

Luffy her suggge dediğinde ,

Zoro'nun 

Spoiler

sürekli kaybolmasında

Robin'in 

Spoiler

Franky , Usopp, Chopper ,zoro ve sanjinin oluşturduğu robota katılmaması :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Naruto'nun 

Spoiler

Tobirama Senju ile savaş sırasında geçen bir konuşması var ya. "abimden daha aptalsın" kısmı :evil-smile-onion-head-emoticon:

İsekai Maou to Shoukan 1 sezon 

Spoiler

ecchi sahneleri. Özellikle sarı elfle :loveloveplz:

Jojo Part 2'de

Spoiler

Joseph'in kaçışları mı dersin şakaları mı dersin. Adam harika ya. Nigerundayoooo smokeyyy :evil-smile-onion-head-emoticon:

Jujutsu kaisen de Gojo-sensei, İtadori, Nobara :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Kimetsu no Yaiba 

Spoiler

İnosukenin Tanjironun adını yanlış söylemesi ilk izlediğimde kahkahalar atmıştım

To-love ru ' da Rito reis.:whaaat3-onion-head-emoticon:

Mushoku tensei de epey komikti.

One punch man. Yüzü gözümün önüne gelince bir gülme geliyor Saitama'nın :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Gintama. Muazzam şekilde yavaş izliyorum ama her bölümü muazzam. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.