Jump to content

Yagami Raito(Light)-Death note

Sourléd

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

paylaşım için sağol 179 boyla 54 kilo bir erkek  :P en sevdiğim death note karakteri çoğu kişi tarafından sevilmeyen bir karakter ayrıca .. sonunda yaşananlar beni üzmüştür neden çünkü karizma

Ama hayır. Bence L den zeki değil çünkü,

Death Note'da en sevdiğim karakter.  :bled1-onion-head-emoticon:  Neden bu karakteri sevmediklerini, veya kötü biri olarak gördüklerini anlamıyorum ben.   Bana göre karakter çok havalı, seiyuu'su çok

• 2 sene sonra...

sonlara doğru psikopatlık düzeyi oldukça artıp tırsmama neden olsa da yine L den birazcık daha fazla severim kendisini.ama bir türlü hazmedemediğim bi konu var o da L e değil çömez near a yenilmesi :wacko: tamam n zeki olabilir ama kesinlikle L den zeki değil ve kira yı da yenebilecek bi kapasite de değildi. yagami sonunu kendi hazırladı çok fazla kibirlenerek :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabi ki de L daha zekiy di tartismaya bile gerek yok kendini supheli haline getirebilecek kadar aptaldı light dunyada milyonlarca insan arasindan kendisini supheli haline getirdi ama L oldu cunku light defter hakkinda ki cogu bilgiyi biliyordu ve shinigami lere sahipti L nin cok zeki odugu su goturmez ama light in sadece sonuc cikarmada ve konusmada iyi oldugunu soyleyebiliriz benim teorim boyledir aksini savunan aciklasin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mello ilk girisiyle light ı ve nearı etkisiz hale getirdi bnce near dan zeki ama mello, L gibi bir bilgi icin hayatini tehlikeye atabilir near L ye mello ya gore hayatini pek riske etmeyecek kisilikte L zaten suclulari bile belirlemisti ama 13gun kurali herseyi bozdu mello neara sahte bir kural oldugunu soyleyince hersey cozuldu zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Death Note'da en sevdiğim karakter.  :bled1-onion-head-emoticon: 

Neden bu karakteri sevmediklerini, veya kötü biri olarak gördüklerini anlamıyorum ben.

Bana göre karakter çok havalı, seiyuu'su çok güzel seslendiriyor karakteri de.

Psikopat haline geçince de çok karizmatik oluyor.  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle güzel bir seri bunu söylemeden edemeyeceğim fakat pek hoşnut değilim Light konusunda;çünkü kendi adalet anlayışını katliama dönüştürüp zekasına rağmen bunu anlamayıp aslında zeki olmadığını,death note'ın gücüne kandığını gösteriyor ve bunu yaparken de kendiyle çelişkiye düşüyor buna rağmen sadist tavırlarıyla ön planda kalıyor ve zeki tavırlar sergilemiş gibi gözüküyor.Tamamen death note'ın gücüne kanmış.Ryuzaki (L) ise aşırı zeki ve şüpheci.Satranç oynuyor ve kendini piyon olarak görüp öne atıyor,oyun boyunca her piyonu vezir yapmasına rağmen 9 vezirle oyuna başlamış rakibini yenemeyeceğini biliyor,sonunu görüyor oyunun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle güzel bir seri bunu söylemeden edemeyeceğim fakat pek hoşnut değilim Light konusunda;çünkü kendi adalet anlayışını katliama dönüştürüp zekasına rağmen bunu anlamayıp aslında zeki olmadığını,death note'ın gücüne kandığını gösteriyor ve bunu yaparken de kendiyle çelişkiye düşüyor buna rağmen sadist tavırlarıyla ön planda kalıyor ve zeki tavırlar sergilemiş gibi gözüküyor.Tamamen death note'ın gücüne kanmış.Ryuzaki (L) ise aşırı zeki ve şüpheci.Satranç oynuyor ve kendini piyon olarak görüp öne atıyor,oyun boyunca her piyonu vezir yapmasına rağmen 9 vezirle oyuna başlamış rakibini yenemeyeceğini biliyor,sonunu görüyor oyunun.

çok güzel özetledin ben light tan çok L ciyim onu düşünüş biçimi olaylara daha mantıksal güç hırsından gözü dönmüş light ın en büyük kanıtı hafızası silinince ki mantığı ve düşünme tarzı ne dört dörtlük adamdı o zamanlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.