Jump to content

"Video Açılmıyor" Şikayetlerinizle İlgili Konu Açmadan Önce Lütfen Bakınız

Padvox

Önerilen İletiler

An itibari ile bende çalışan alternatif video seçeneklerinden bir kaçı;Mail,Videoslasher,Turkanime,Meta,VK,Vidbull,KIWI,Divxstage,Putlocker ki bunlar hemen hemen her animede alternatif olarak ekli sorunun sizden kaynaklanmadığına ve dns ayarlarını yaptığınıza eminmisiniz ?

Başka Pc'den de denedım aynı sorun cıkıyor dns ayarlarını kac kere degıstırdım ama fark etmedı turkanıme acılıyor ama cok yavas uzun sure beklemem gerekıyor o yuzden baka lınk bakıyorum vk bendede calısıyor ama dedıgım gıbı dıgerlerı calısmıyor :/
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar son zamanlarda bir çok kişinin Video Açılmıyor hatasından şikayetçi olduğunu gördüm bu konu hakkında bildiğim bir kaç şey var onları yazmak istiyorum. Öncelikle sitede izlediğiniz animeler

Başka Pc'den de denedım aynı sorun cıkıyor dns ayarlarını kac kere degıstırdım ama fark etmedı turkanıme acılıyor ama cok yavas uzun sure beklemem gerekıyor o yuzden baka lınk bakıyorum vk bendede calısıyor ama dedıgım gıbı dıgerlerı calısmıyor :/

Turkanime seçeneğinde sunucudaki yoğunluğa göre hızında artış-düşüş gözlemleniyor tatilede girmemizin etkisiyle sunucuya yüklenme fazla olabilir yavaş olmasının sebebi odur.Dediğim alternatiflere bir kaç seride baktım çalışıyor hangi animede oluyor bu açılmama sorunu söyler misin bir bakayım benim için mümkün olan bir anime ise sorun düzelene kadar izlemen için indirme seçeneği yollayabilirim :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle VK Turkanime MAİL Sockshare Putlocker hiç birinde bir sorun yok.

Sockshare ve putlocker bazı zamanlar aşırı yoğunluktan dolayı hizmet veremiyor olabilir bunu bende yaşadım ama ilerleyen zamanlarda sorunsuz izleyebilirsiniz.

VK ise şu an internette bulunan bence en kaliteli video ve çok yoğunluk var bu yüzden eski hızı yok ama hala sorunsuz izlenebiliyor sadece DNS ayarı yapmanız gerekli.

Turkanime alternatifi ise site yönetimin de belirttiği gibi %100 hizmet veremiyor bu nedenle yavaşlık söz konusu bunun internetten kaynaklandığını düşünmüyorum sorun sunucudan sanırım.

Videoslasher ise sabahtan beri bende de sorun yaratıyor sitede bir sorun var sanırım.

En üstte de yazıldığı gibi videoları izlemenizi sağlayan başka bir bilgisayar(sunucu) aşırı yoğunlukta hız düşmeleri,videoya ulaşamama gibi sorunlar yaşamanız çok normal.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Turkanime seçeneğinde sunucudaki yoğunluğa göre hızında artış-düşüş gözlemleniyor tatilede girmemizin etkisiyle sunucuya yüklenme fazla olabilir yavaş olmasının sebebi odur.Dediğim alternatiflere bir kaç seride baktım çalışıyor hangi animede oluyor bu açılmama sorunu söyler misin bir bakayım benim için mümkün olan bir anime ise sorun düzelene kadar izlemen için indirme seçeneği yollayabilirim :)

mesela midori days 9 ncu bölüm, bir bak bakalım sende açılıyormu

edit : tamamdır dailymotion açılıyor,akıyor resmen ;) gerçi dailymotion seçeneği çoğu animelerde yok :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Videoslasher de verdıgı hata bu : www.videoslasher.com uzun süre yanıt vermediğinden Google Chrome, web sayfasını yükleyemedi. Web sitesi kapalı olabilir veya İnternet bağlantınızla ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Putlocker da verdıgı hata :

File Does not Exist, or Has Been Removed

Shockshare de verdıgı hata :

mesela dns ayarlarını 2-3 kere farklı farklı yaptım banamısın demedı en son 8,8,8,8 - 8,8,4,4 yaptım yınede fark etmedı baska pc de denedım aynı sorunla karsılastım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Videoslasher de verdıgı hata bu : www.videoslasher.com uzun süre yanıt vermediğinden Google Chrome, web sayfasını yükleyemedi. Web sitesi kapalı olabilir veya İnternet bağlantınızla ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Putlocker da verdıgı hata :

Shockshare de verdıgı hata :

mesela dns ayarlarını 2-3 kere farklı farklı yaptım banamısın demedı en son 8,8,8,8 - 8,8,4,4 yaptım yınede fark etmedı baska pc de denedım aynı sorunla karsılastım

an itibari ile videoslasher bendede açılmıyor ilk mesajı yazarken açılıyordu diğerlerine gelecek olursak alternatiflerden video silinmiş :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 gün önce videoslashe'dan Shakugan No Shana'nın finalını ızlerken birden gitti sonra o hatayı vermeye basladı tum anıme lerde :S

Sorun turkanime'den kaynaklanmıyor tamamen videoslasher'dan kaynaklanan bir sorun bir çok sebebi olabilir şuan için diğer alternatifleri kullanmaktan başka seçeneğimiz yok gibi turkanime player gündüzleri yavaş olsada geceleri hızındaki artış düşündüğünüzden fazla oluyor şahsen ben uzun zamandır 2 alternatifli animeleri sadece geceleri turkanime player'dan izliyorum.

Hangi video seçeneğinin ne zaman hata vereceğini bilmek mümkün değil şuan sitede bulunan 19bin bölümü tüm online izleme seçeneklerinden yüklemekte imkansız denebilir bu yüzden bu gibi durumlar için turkanime player var :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sorun turkanime'den kaynaklanmıyor tamamen videoslasher'dan kaynaklanan bir sorun bir çok sebebi olabilir şuan için diğer alternatifleri kullanmaktan başka seçeneğimiz yok gibi turkanime player gündüzleri yavaş olsada geceleri hızındaki artış düşündüğünüzden fazla oluyor şahsen ben uzun zamandır 2 alternatifli animeleri sadece geceleri turkanime player'dan izliyorum.

Hangi video seçeneğinin ne zaman hata vereceğini bilmek mümkün değil şuan sitede bulunan 19bin bölümü tüm online izleme seçeneklerinden yüklemekte imkansız denebilir bu yüzden bu gibi durumlar için turkanime player var :)

Anlıyorum yardımlarınız ıcın teşekkür ederim ^^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, yukarıda okuduklarıma göre sanırım aynı sorunu yaşayan başkaları da varmış, ama gene de sorayım, zira neden kaynaklandığını merak ediyorum. Ben animeleri izlerken türkanime seçeneğini tercih ediyorum, ama bazı animelerde bu seçenek olmadığından diğerlerini kullanmam gerekiyor.

Şu an Monster serisinin 70.Bölümüne geldim ve orada kaldım, çünkü 70'den sonrası için sadece 2 seçenek var; Vimple ve Videoslasher, fakat ne yazık ki ikisinde de aynı hatayı alıyorum.

Bu web sayfası kullanılamıyor

player.vimple.ru ana makinesine bağlantı kesildi. (ya da) www.videoslasher.com ana makinesine bağlantı kesildi.

Şimdi anladığım kadarıyla benim bağlantımdan kaynaklanan bir sorun yok gibi, olsa yukarıdaki bazı arkadaşlar da aynı sorunu yaşamazdı. O zaman bu sitelerden kaynaklanan geçici bir durum mudur acaba? Yani umarım öyledir diyerek soruyorum bu soruyu. En azından bekleyerek çözüleceğini bilirsem biraz rahatlayabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.