Jump to content

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Mystogan

Önerilen İletiler

• 5 hafta sonra...
  • Yanıtlar 201
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dileğim ve isteğim iyi bir matematikçi olabilmek. Önce burada sonra da Japonya'da kısmetse... B)

Dün KPSS girdim. Oda bana girdi. Karşılıklı ilişki söz konusu.. :-\

Ben tıp okuyorum bundan nefret ediyorum ülkenin en zor tıp eğitimi veren bir okulda okuyorum başka üniversitelerde sınavını bile yapmadığı stajların sınavından gereksiz yere öğrencilerini sınıfta bır

Posted Images

Şu an ya pilot ya da inşaat mimarı olmak istiyorum. Eskiden kardiyolog olmak isterdim ama şimdi biraz tırsıyorum çünkü ben yalnız yaşamak istiyorum. Yalnız yaşayıp kardiyolog olmak da uyutmaz geceleri...

Yan meslek olarak da yazar olmak istiyorum. Aslında, mangaka olmayı çok isterim ama sanki yazar olmak daha basit gibi...

Öff ne olacağımı bilmiyorum Allah bilir anca -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Akademisyenlikle, tüccarlığı bir arada yapmak öncelikli hedeflerimden birisi.Saniyede en 380 dolar kazanacağım bir uluslararası şirketi kurmak.İlgileneceğim alanlar ise turizm, yemek sektörü, genetik, organik tarım, yazılım, askeri savunma endüstrisi, maden sektörü,ulaşım sektörü, Mars'ta ki kolonileştirme sürecinde yer alan ilklerden...Yapacaklarımdan misal vermek gerekirse; 3d yazıcılar ve daha üst versiyonlarıyla genetik çalışmaları birleştirerek  seri organ üretimine geçiş yapmak ve modern organ mafyacılığını elimde barındırmak...Gerçi insan kaçırıp onun organlarından istifade etmeye çalışmayacağım; ancak bu üretimde tekelimi kurmayı planladığımdan ötürü mafya gibi bir organizasyon olarak adlandırılabilir.Yazılım alanında ise daha çok mikro ölçeklerde veri saklayabilmek ve onu değerlendirebilmek üzerine olacaktır.(Atoma veri saklayıp onu değerlendirebilmek, metal hidrojen vb maddelerden istifade etmek vs...Emellerimden biriside göze göz dişe diş anlayışıyla hareket ederek evrene hakim olabilmek.Elbet bu, felsefe, tarih, sosyoloji, dövüş sanatları, matematik, fizik, kimya, biyoloji, psikoloji, belagat vb yelpazeler olmaksızın pek başarılı olunulabilecek bir uğraşı değildir.İhtiyarlık dönemimde ise siyasetle de uğraşarak eylemlerimin büyük bir kesimin farkındalığına sunmak olacaktır.Malumunuz hiçkimse böyle bir büyüklükte bir müessesenin bulunmasına onay vermeyecektir.Lakin bunu sağlayabilmek için hücre tipi organizasyon oluşturacağım...Devamı sizin hayal gücünüz.Elbet bu bahsettiklerimi ya başarırım, ya da bu uğurda ölürüm.Fazla uzun olmasını istemedim arkadaşlar, yapmak istediğim o kadar çok şey var ki; kendimi bir süpernova patlamasına yakından tanıklık etmiş, debisi yüksek, heyecanından her an buharlaşabilecek ama bir o kadarda dinginliğini muhafaza etmeye çalışan bir akarsu gibi hissediyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.